חשד להתעללות בערד: האב נתן לבנו "נשיכות מאהבה"

שוב הורים מתעללים בילדיהם בלי סיבה? בני זוג מערד נעצרו היום לאחר שהגננת של בנם גילתה על גופו סימני אלימות קשים. האב שחשוד כי נשך את בנו הפעוט סיפר בחקירה כי אלה היו "נשיכות מאהבה". האם חשודה כי ידעה הכל - והתעלמה. רק בשבוע שעבר נעצר אב מהצפון בחשד כי ניסה לגמול את בנו מחיתולים באמצעות כוויות בישבנו

האב טוען: נשכתי אותו מאהבה (חדשות 2)

אהבה זה כואב? משטרת ערד עצרה אחר הצהריים זוג הורים תושבי העיר בשנות ה-30 לחייהם בחשד להתעללות חמורה בילדם. אביו של הפעוט, בן שנה ושמונה חודשים בלבד, טוען כי בסך הכול נהג להביע את אהבתו כלפי הפעוט - באמצעות נשיכות.

בני הזוג שלא היו מוכרים למשטרה נעצרו היום לאחר שעל פי החשד, הפעוט הגיע לגן כשעל גופו סימני אלימות. הגננת הבחינה בסימנים על גופו של הפעוט ומיהרה לדווח על כך לפקידות הסעד שבאגף הרווחה בעירייה. אנשי הרווחה נבהלו מסימני האלימות ומיהרו להגיש תלונה נגד ההורים במשטרת ערד, ומכאן הדרך למעצרם הייתה קצרה למדי.

בחקירת ההורים אמר האב כי לא היכה את בנו בזדון אלא מדובר ב"נשיכות מאהבה". האם נעצרה יחד עם בעלה בחשד כי ידעה על המעשה ולא עשתה דבר. "גם לה יש אחריות", מציינים גורמים במשטרת ערד, "גם הבלגה או התעלמות מהווה סיכון".

בני הזוג יובאו מחר להארכת מעצרם בפני שופט. בינתיים, הפעוט ואחיו בן השלוש נלקחו מהשגחת הוריהם והועברו להשגחת שירותי הרווחה בערד.

מעיריית ערד נמסר כי הבוקר, מיד כשנודע דבר ההתעללות, המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית ערד נכנסה לטיפול. "הוגשה תלונה למשטרה ובמקביל פקידת סעד הוציאה צו חירום והעבירה את התינוק ואחיו למרכז חירום בעיר", כך נמסר.

גל של התעללויות בפעוטות

איך מתעלל כך אב בבנו? (חדשות 2)
מקרה נוסף של התעללות בתינוק אירע רק בשבוע שעבר, כשאב בן 40 מכפר יאסיף נעצר בחשד שניסה לגמול את בנו החורג בן השנתיים מחיתולים באמצעות כוויות בישבנו. על פי החשד, בכל פעם שהפעוט הטיל את צרכיו בניגוד לרצון האב, הוא נהג לחמם סכין על מנגל ולצרוב את ישבנו של התינוק.

בבית המשפט טען האב כי "הילד נפל על המנגל", אך בית המשפט לא התרשם מהטענות, והאריך את מעצרו. "האיש הורשע בעבר בשתי עבירות של התעללות, והתעללות בחסר ישע, לאחר שהפעיל אלימות כלפי אשתו לשעבר וכלפי אחד מילדיו", סיפרו גורמים במשטרה לחדשות 2 באינטרנט.

"עומדים נגדו שני מאסרים על תנאי בגין ההרשעות הקודמות, כך שאנחנו מקווים להגיש נגדו כתב אישום בקרוב שישימו את האיש מאחורי סורג ובריח".

ורק יממה לפני כן, בג'סר א-זרקא, נעצרה אם בחשד ששפכה מים רותחים על בנה בן השלוש. המשטרה חושדת כי אמו של הפעוט שפכה עליו את המים הרותחים משום שהתעצבנה עליו.