יריות לעבר רכבו של אלי רייפמן ברעננה: אין נפגעים

אלמוני רכוב על קטנוע ירה הערב מספר פעמים לעבר רכבו של אלי רייפמן, איש העסקים שנקלע לחובות והסתבך עם השוק האפור. רייפמן ששהה בסמוך לא נפגע, נזק קל נגרם לרכב. המשטרה מעריכה כי מדובר ב"ירי אזהרה" מטעם העולם התחתון

פרשת אלי רייפמן עלתה מדרגה: אלמוני רכוב על קטנוע ירה אמש מספר פעמים לעבר מכוניתו של איש העסקים ברחוב זרחין באזור התעשייה רעננה. המשטרה מעריכה כי מדובר ב"אזהרה" של העולם התחתון.

עד ראייה שצפה באירוע הזעיק למקום את המשטרה, שהגיעה בכוחות גדולים למקום ופתחה בסריקות אחר היורה. מהחקירה הראשונית עולה כי את הירי ביצע רוכב קטנוע שנמלט מהמקום מיד לאחר הירי. רייפמן עצמו שהה בקרבת מקום אולם לא נפגע, ולרכב נגרם נזק קל בלבד.

המשטרה פתחה בסריקות אחר היורה שנמלט מהמקום. במשטרה בודקים אם מדובר בניסיון חיסול, אולם ההערכה הראשונית קובעת כי מדובר ככל הנראה ב"ירי אזהרה" - הנהוג בעולם התחתון כצעד מקדים לפני פגיעה פיזית ממש.

אלי רייפמן, מייסד חברת אמבלייז, נקלע לאחרונה לקשיים כלכליים ובעקבותיהם לחובות לגורמים שונים בשוק האפור. במסגרת כינוס הנכסים שהתבצע לו, רייפמן נשלח ל-45 יום בכלא לפני כשבועיים בשל סירובו לקיים את צו בית המשפט, שהורה לו להעביר את מניותיו בשווי 94 מיליון שקל לידי כונס הנכסים של החברה.

כניסתו של רייפמן לכלא עוכבה, אולם הוא העביר לבית המשפט הודעה לפיה הוא מתחייב להעביר את המניות בזמן הקרוב. הבוקר צפוי בית המשפט העליון להחליט האם לשלוח אותו לכלא בגין ביזוי בית המשפט או לאפשר לו עוד זמן להסדיר את ענייניו.