ריב על הנערה הפך לתגרת רחוב המונית ומשפחתית

אב ובנו נעצרו בחשד שהשתתפו בקטטה המונית בפתח תקווה שהחלה בעקבות ויכוח על לבה של בחורה. בזמן שהשניים שהו במעצר, התקשר חברה של הנערה לבני משפחתם והציב להם אולטימטום לפיו הם מתבקשים להעביר את שמות כל המעורבים על מנת ש"יסגור איתם את החשבון". חקירת המשטרה הובילה את החוקרים אל החבר - לוחם קרבי בנח"ל

אילוסטרציה (חדשות 2)

סכסוך בין נערים על לבה של נערה התפתח לקטטה המונית בפתח תקווה השבוע. עדיין לא ברור מה בדיוק גרם לוויכוח, אך בעקבותיו הגיעו חמישה נערים כבני 15 והחלו להכות את קבוצת הנערים השנייה, גם הם צעירים בתיכון.

במהלך הקטטה החליט אחד הנערים להיעזר ב"שחקן חיזוק" והזעיק את אביו, כדי שיבוא לעזור לו בקטטה. לאחר מכן שלף אותו נער אולר ואיים באמצעותו על הנערים מהקבוצה השנייה.

מספר נערים נפצעו בתקרית, שתפתחה לקרב רחוב, ופונו לקבלת טיפול רפואי. בעקבות התגרה הגיעו שוטרים למקום ועצרו את האב והבן שקשרו עצמם לאירוע ובית המשפט החליט להאריך את מעצרם עד היום.

מתקשר אלמוני איים: "תנו לי את השמות"

אך טיפול המשטרה לא שם סוף לסיפור. בשיחה עם קרובי משפחתם של האב ובנו, גילו השוטרים שבני משפחתם קיבלו שיחת טלפון מאלמוני שהציב לבני המשפחה אולטימטום לפיו הם צריכים למסור את שמות המעורבים בקטטה עד היום בערב, על מנת שיוכלו "לסגור איתם חשבון".

חוקרי המשטרה הגיעו למטלפן האלמוני, ולתדהמתם גילו שמדובר בחייל קרבי, לוחם נח"ל בן 19, שהוא למעשה בן זוגה של הנערה שעמדה בלב התגרה. החייל נעצר והיום תחליט הפרקליטות האם להגיש כתב אישום נגד השלושה.