"דרור שילם את חובו ורוצה לחיות"

לאחר חיסולו של אביו, יעקב אלפרון, סומן דרור כממשיך דרכו בעולם התחתון. אך מלחמות הירושה והתמודדות עם המשטרה ש"מחפשת אותו" ייתכן שגרמו לאלפרון הצעיר לעזוב את הארץ. אהובה אלפרון מגינה הבוקר על בנה ואומרת כי כל מה שהוא רוצה זה להמשיך לחיות את חייו. לדבריה דרור לא "ברח" אלא "יצא לטיול"

שנה קשה עברה על דרור אלפרון: אביו, העבריין יעקב אלפרון, חוסל בפיצוץ מטען חבלה שהוצמד למכוניתו, הוא עצמו הורשע בסחיטה ואיומים של בעל מועדונים וריצה בגינם עשרה חודשי מאסר, ואחיו הצעיר נמצא במעצר באבו כביר. כל הסיבות יחד כנראה גרמו לאלפרון לברוח לחו"ל, כך מדווח הבוקר העיתון "ישראל היום".

לאחר מות אביו, הוא סומן כיורש הטבעי. אמו אהובה, דוקטור לפילוסופיה, טוענת שהמשטרה מנהלת ציד מכשפות נגד בניה, ללא הצדקה. "מילא אני סובלת, אבל למה הילדים שלי? יש לי ילד בכיתה י"ב, הוא עצור באבו כביר. איך הוא יוכל לחזור אחר כך לבית הספר?"

"הבן שלי לא היה צריך לברוח", אמרה אהובה בתכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל. "הבן שלי יצא לטיול קצר מאוד עם בת זוגו, מפה עד לברוח או להבריח זה שמיים וארץ", הוסיפה. לדבריה דרור שילם את חובו וכל מה שהוא רוצה כעת זה לחיות את חייו.

"לדרור אין סכסוכים"

 אלפרון סיים לרצות את חודשי המאסר בחודש שעבר. ביום שבו השתחרר מהכלא, התאבד הבדרן דודו טופז בתא המעצר. דרור ניצל את הסיקור התקשורתי סביב מותו של טופז כדי לצאת מכותלי הכלא ללא ליווי תקשורתי וזמן קצר אחר כך, לפי הדיווח בעיתון, הבריחה אותו אמו מחוץ לגבולות המדינה.

לדברי אמו, היא לא חוששת מחיסול חשבונות עם בנה בחו"ל. לדרור אין סכסוכים. לא היו לו ולא יהיו לו", היא אומרת. לדבריה זו ההזדמנות היחידה שנותרה לבנה הצעיר. "הלוואי ששלושת הילדים שלי לא יגורו פה. יכאב לי, אבל לפחות יהיה להם טוב".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

הווידאופדיה: יעקב אלפרון