הרקע לדקירה: מעשה מגונה מלפני 12 שנה

גבר בן 39 נדקר בשעות הבוקר בצפת ונפצע באורח קשה. המשטרה עצרה תוך זמן קצר את תושב העיר כחשוד בדקירה, שטוען בחקירה כי הסיבה למעשיו היא אירוע שהתרחש לפני 12 שנה: לטענת הדוקר, הנדקר ביצע בו מעשה מגונה כשהיה ילד. החשוד יובא היום להארכת מעצרו בבית המשפט

פצוע הדקירה במצב קשה. צילום ארכיון (חדשות 2)

נקמה מאוחרת או תירוץ מקורי במיוחד? תושב צפת בן 39 נפצע הבוקר באורח קשה לאחר שנדקר בבטנו על ידי גבר בן 29, גם הוא תושב העיר. לטענת הדוקר, המניע למעשיו הוא מעשה מגונה שביצע בו הנדקר לפני לא פחות מ-12 שנה.

קורבן הדקירה קיבל טיפול רפואי ראשוני מצוות מד"א שהוזעק למקום האירוע. בהמשך הוא פונה לבית החולים "זיו" בצפת, שם אושפז במחלקת הטראומה.

על פי החשד, ארב הדוקר מחוץ לביתו של הקורבן בשעות הבוקר, בזמן בו הוא יוצא לעבודה. בין השניים התפתח ככל הנראה ויכוח חריף שהתגלגל מהר מאד לקטטה אלימה. במהלך חילופי המהלומות, שלף הדוקר סכין ופצע את הגבר בבטנו.

הרקע למעשה: נקמה על מעשה מגונה מלפני 12 שנה?

מחקירתו של החשוד בדקירה במשטרה, עולה כי הרקע למעשיו הוא אירוע שהתרחש בין השניים לפני 12 שנה. לטענתו הנדקר ביצע בו מעשה מגונה כשהיה נער, והדקירה באה כנקמה מאוחרת על המעשה.

מפקד משטרת צפת, רפ"ק רן אופיר, סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי החשוד בדקירה משתף פעולה בחקירתו. בשעות הצהריים הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בצפת.