סוכן הדוגמניות לשעבר אסי ועקנין נעצר בחשד להלבנת הון

המשטרה עצרה הלילה את אסי ועקנין, סוכן דוגמניות לשעבר, בחשד שהפעיל משרד הימורים בדירה בת"א. ועקנין, ששמו נקשר בעבר עם ארגון הפשע של האחים אברג'יל, חשוד בעבירות הימורים והלבנת הון

אסי ועקנין שוב מסתבך: סוכן הדוגמניות לשעבר אסי ועקנין נעצר הלילה על ידי שוטרי היחידה הארצית לחקירת פשעים בינלאומיים בחשד לעבירות הימורים והלבנת הון.

ועקנין ושני חשודים נוספים נעצרו בדירת משרדים בתל אביב. על פי החשד, מהדירה הזאת, ניהלו השלושה הימורים באינטרנט. השלושה יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.

שמו של אסי ועקנין נקשר בעבר עם ראשי ארגון הפשע האחים יצחק ומאיר אברג'יל בפרשת הסגרתם לארצות הברית. בחודש יוני 2006 נעצר אברג'יל יחד עם רונן ושוני גבריאלי בחשד שהפעילו רשת הימורים ארצית במסווה של בית קפה-אינטרנט.

בשבוע שעבר הגיע מאיר אברג'יל לבית משפט השלום בת"א ודרש את שני רכביו שהוחרמו ממנו בעקבות הפרשה. אם יוגש בקרוב כתב אישום בפרשה, צפוי אברג'יל להיות מוסגר לארה"ב.

אתמול הוארך מעצרם של אלעד אלפרון ועוד שלושה נוספים, בניהם קטין, בחשד דומה של ניהול הימורים דרך האינטרנט. אלפרון וחבריו חשודים בגרימת הפסדי עתק למהמרים והלוואות בריבית קצוצה. בית המשפט השלום בתל אביב האריך את מעצרם בתקופת של ארבעה ימים עד שבוע.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק