חשד: בת 17 הרעילה את אחיה - כדי שלא ילשין עליה

משטרת כפר סבא עצרה נערה בת 17 בחשד שהרעילה את אחיה באמצעות כדורי קלונקס וגרמה לאישפוזו במוסד פסיכיאטרי. בחקירתה סיפקה הנערה לשוטרים ההמומים הסבר: "הוא נהג להלשין עלי לאמא". עוד חשודה הנערה כי איימה על הנער בסכין. מעצרה הוארך היום ב-5 ימים

החשד: הרעילה את אחיה עם כדורי הרגעה (חדשות 2)

בבית המשפט השלום בכפר סבא הוארך היום בחמישה ימים מעצרה של הקטינה בת ה-17, החשודה בהרעלת אחיה. המשטרה עצרה את הנערה הבוקר, בחשד שהכניסה תרופה פסיכיאטרית מסוג קלונקס למשקה של אחיה בן ה-15, וכתוצאה מכך אושפז הנער במוסד לבריאות הנפש.

חוקרי משטרת כפר סבא נדהמו לשמוע הסיפור ההזוי שנחשף בפניהם: לפני כשבוע הובהל הנער למוסד פסיכיאטרי באזור השרון כשהוא סובל מהתקף פסיכוטי קשה. הרופאים במקום החליטו לבצע לנער, שאינו בעל היסטוריה של בעיות נפשיות, בדיקות כדי לברר מה גרם להתקף.

תוצאות בדיקות הדם שנערכו לנער בבית החולים הדהימו את הרופאים: בדמו של הנער נמצאו שאריות של תרופה מסוג קלונקס, המוכרת כתרופת הרגעה בה עושים שימוש נרקומנים ונרקומנים לשעבר. הנערה ככל הנראה מצאה את התרופה בביתה. כתוצאה מהתרופה נכנס הנער למה למצב אפטי שהדליק את הנורה האדומה אצל החוקרים. בית החולים העביר דיווח על הממצאים למחלקת הרווחה של עיריית כפר סבא - שדווחה על האירוע למשטרה.

מחקירת האירוע עולה כי אחותו של הנער, בת ה-17, החדירה במכוון כדורי קלונקס לתוך המשקה של אחיה. בחקירתה במשטרה טענה כי עשתה זאת מכיוון שנהג להלשין עליה לאמם - ורצתה להשתיקו. בנוסף, על פי החשד היא גם איימה עליו בסכין. לאחות אין תיק פלילי, אך במשטרה אומרים כי גם "איננה נורמטיבית".

הבוקר תובא הנערה לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בכפר סבא.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק