פרסום ראשון: המשטרה עצרה חשודים ב"פגע וברח" בשוטר בסופ"ש

סמ"ר יוסי לוי נפצע מפגיעת אופנוע - שנמלט מהמקום לאחר הפגיעה. הערב נעצרו מספר חשודים במעשה, החשוד המרכזי מיפו. כולם נחקרים בשעה זו במשטרה

משטרת מרחב איילון עצרה לפנות ערב מספר חשודים במעורבות בתאונת הפגע וברח, בה נפצע סמ"ר יוסי לוי, שוטר שעמד במחסום משטרתי בסוף השבוע בבת ים. החשוד המרכזי מבין העצורים הוא תושב יפו. כל החשודים נחקרים בשעה זו במשטרת מרחב איילון.

התאונה הקשה התרחשה בסוף השבוע, שעה שניסה סמ"ר לוי להורות לרוכב אופנוע לעצור בצד הדרך לצורך בדיקה שגרתית. ואולם, רוכב האופנוע המשיך בנסיעה, פגע בלוי ונמלט מהמקום. השוטר שהיה עמו במחסום ולא נפגע בתאונה ניסה לרשום את לוחית הרישוי של האופנוען הנמלט - אך העדיף להישאר ולטפל בחברו, ועל כן לא הספיק לעשות זאת.

"עשיתי כמה סלטות באוויר"

שלשום ביקר את סמ"ר לוי בבית החולים ניצב שחר איילון, מפקד מחוז תל אביב במשטרה. "אם פגעת בקרקע בכזאת מהירות ויצאת פחות או יותר שלם, גולגולת חזקה גוף חזק, אתה כנראה שוטר כמו ששוטר צריך להיות", אמר איילון ללוי במהלך הביקור.

בשיחה עם עיתונאים תיאר סמ"ר לוי את השתלשלות העניינים שהביאה אותו לבית החולים: "ראיתי אותו מגיע במהירות מסחררת, הוא פשוט לא עצר, הוא פגע בי ועשיתי שתי סלטות באוויר. נחתי על הקרקע והוא ברח". לדבריו, השוטר השני ניסה לרדוף אחר החשוד כדי לרשום את מספר לוחית הרישוי שלו, אבל לבסוף החליט להישאר לצידו.