מה עושים כדורי אקסטזי בבקבוק וזלין?

מבריחי הסמים שוב מוכיחים שאין גבול ליצירתיות: משלוח של בקבוקי שמפו שהגיע לנמל חיפה הועבר לבדיקה שגרתית. בלחיצה על הבקבוקים אכן יצא שמפו, אך בנוסף נמצאו גם שקיקים צרים ובתוכם כדורי אקסטזי. במשטרה מסבירים: "החבילות האלה עושות את דרכן בסופו של דבר לצעירים שמגיעים למסיבות בצפון"

שקיקי ההסלקה שבתוכם הוחבא האקסטזי (חדשות 2)

נדמה שאין גבול ליצירתיות של סוחרי הסמים: 600 כדורי אקסטזי נתפסו במשלוח בקבוקי שמפו שהגיע לנמל חיפה. המשלוח היה מיועד לאזרח תאילנדי, אשר נעצר ונלקח לחקירה.

עובדי יחידת הסמים ערכו בדיקות שגרתיות כשלפתע הבחינו בארגז בקבוקי השמפו של חברת וזלין, שהגיע מתאילנד ויועד לתושב זר שעובד במשק חלקאי במושב אלמגור שבגליל. עובדי המכס לחצו על הבקבוקים כדי לבדוק את תכולתם, ואכן גילו שמפו ריחני, אך בבדיקה מעמיקה יותר מצאו גם שקיקים צרים שבתוכם הוסלקו כדורי האקסטזי.

"זו לא חבילה ראשונה שמגיעה לאזור הצפון ולארץ בכלל, ולכן עובדי המכס עורכים בדיקות כדבר שבשגרה", אמר לחדשות 2 באינטרנט מפקד ימ"ר חוף סגן ניצב מיכאל שפשק. "המשלוחים נפוצים יותר בתקופת הקיץ, אז התאילנדים מנסים למכור אותן במסיבות טבע שנערכות בצפון".

בסך הכל נתפסו במשלוח 600 כדורי אקסטזי. התאילנדי, שאליו היה מיועד המשלוח, נעצר והועבר לחקירה. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בחיפה. "תחקרנו גם את המעסיק הישראלי של העובד, אך לא נראה שהוא ידע על מעללי העובד שלו", הוסיף סגן ניצב שפשק. "מדובר במקרים דומים שנשלחו לאזרחים תאילנדים שונים, ללא קשר בינהם".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק