החשד: עובד במעון חוסים אנס קשישות

במקרה כל כך מזעזע לא נתקלו במשטרה כבר זמן רב: תושב כפר סבא המועסק כסניטר במוסד חוסים בעיר, נעצר לאחר שנצפה מבצע אונס בקשישה. בחקירתו הודה החשוד במעשה ואף קשר עצמו למקרה אונס של קשישה נוספת. המשטרה בודקת אם ישנם קורבנות נוספים. גורם במשטרה לחדשות 2: "מדובר במקרה מחריד של פגיעה בחסר ישע"

כמה רוע: אונס של קשישה (אילוסטרציה)

אין גבול לאכזריות: תושב כפר סבא נעצר הבוקר בחשד שאנס קשישות בנות למעלה מ-80 במוסד לחוסים בעיר.

החשוד, בן 54 שעובד כסניטר במעון החוסים, נצפה מבצע אונס בקשישה על ידי עובד אחר. העובד שזועזע מהמראה דיווח מיד למשטרה, ולאחר חקירה קצרה נעצר החשוד. בחקירתו במשטרה הוא הודה במעשה המזעזע, ואף קשר עצמו למעשה אונס נוסף.

בשעות הבוקר עצרה המשטרה את החשוד בביצוע המעשים, תושב כפר סבא. גורם במשטרה אמר לחדשות 2 כי תחילה "זיגזג" החשוד בעדותו, אך כעבור זמן הודה בביצוע לפחות שני מעשי אונס שונים בקשישות ששהו במעון.

במקביל ממשיכים במשטרה לבדוק את החשד כי הסניטר ביצע מעשי אונס נוספים בקשישות אחרות שלא דווחו או נצפו.

הקשישות שנאנסו - מעל גיל 80

"מדובר במקרה מחריד של פגיעה בחסרי ישע", אמרו גורמים במשטרה. הקשישות שנפגעו הן מעל גיל 80, והן נמצאות במצב בריאותי בו הן אינן יכולות לדווח על הפגיעה. החשוד יובא בשעות הקרובות להארכת מעצרו בבית משפט השלום בכפר סבא.

לפני כחצי שנה אירע בישראל מקרה אונס נוסף בקשישה, כאשר קבלן שעבד בביתה של אישה בת 82 תקף אותה לטענתה, ואנס אותה באכזריות. הקשישה שמתגוררת בשדרות נמצאה על ידי משפחתה כשהיא במצב נפשי קשה ובהלם.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק