בן 5 נשכח ברכב ההסעות בבני ברק

אזרחים שעברו ליד רכב ההסעות הבחינו בילד שנותר לבדו. למרבה המזל, הרכב היה לא היה נעול והם הוציאו אותו. הוא הושב להוריו כשהוא במצב טוב ולא נזקק לטיפול רפואי. נהג ההסעות הסביר בחקירתו: לא שמתי לב שהילד נשאר במכונית

הנהג: "לא שמתי לב שהילד שם". אילוסטרציה (חדשות 2)

הורים עושים הכל כדי לבחור את גן הילדים הטוב ביותר עבור ילדיהם, אך לעתים התקלות מתגלות דווקא בדרך למוסד החינוכי עצמו. הבוקר זה שוב קרה: ילד בן חמש הושאר לבדו ברכב ההסעות בבני ברק.

אזרחים שעברו במקום הבחינו בילד כשהוא יושב בתוכו. למרבה המזל, הרכב לא היה נעול. הם הוציאו אותו דרך הדלת ומיהרו להזעיק את המשטרה. עדיין לא ברור כמה זמן שהה הילד במכונית, אך הוא נמצא במצב טוב והושב להוריו, כיוון שלא נזקק לטיפול רפואי.

השוטרים שהגיעו למקום איתרו את הנהג לפי המספר שעל לוחית הרישוי ועיכבו אותו לחקירה. מבדיקה ראשונית עולה שהנהג סיים את נסיעתו ויצא מהרכב. בחקירתו הוא הסביר שלא הבחין שהילד נותר במכונית.

המקרה מצטרף לשורה של מקרים שאירעו לאחרונה. לפני כחודש נחקרה אם מירושלים לאחר שתינוקה נמצא עזוב בעגלה בתחנת אוטובוס ברחוב הנביאים בעיר. בחקירתה הסבירה האם שהמשפחה הייתה בדרכה לביתה, ואחיו בן ה-15 של הפעוט "שכח אותו" כשהם עלו לאוטובוס. "מיד כשנודע לי על חסרונו של בני, פניתי למשטרה", אמרה בחקירה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

עוד בנושא:

התמונות: אם מצאה את בתה במכונית

פעוט נשכח במכונית - האם צעקה על מד"א