נעצרו חשודים ברצח הגופה מאשקלון

בעקבות חקירה מהירה של המשטרה נעצרו 2 חשודים ברצח האדם שגופתו נמצאה אתמול קבורה בחולות אשקלון. החשוד הראשון במעורבות במקרה נעצר אתמול, והיום, הודיעה למשטרה, אותר גם החשוד השני הקושר עצמו למקום האירוע. הגופה של הגבר בן ה-40 הועברה למכון לרפואה משפטית וזוהתה. כעת ממשיכים במשטרה לחקור את נסיבות המקרה

נעצרו חשודים ברצח, ארכיון (חדשות 2)

המשטרה התירה הערב לפרסום כי עצרה שני חשודים ברצח האדם שגופתו נמצאה אתמול קבורה בחולות אשקלון. אחד מהחשודים בביצוע המעשה נעצר על ידי המשטרה עוד אתמול, והיום אותר ונעצר החשוד השני. על פי דיווח המשטרה החשוד השני שנעצר היום קושר עצמו למקום האירוע.

למרות שכל פרטי הרצח עדיין אינם ידועים, פרסמה המשטרה כי עצרה את שני החשודים באירוע הרצח הקשה. החשוד שנעצר היום וקשר את עצמו למקום האירוע יובא מחר להארכת מעצר בבית משפט השלום באשדוד. לדברי המשטרה זהות הנרצח ידועה.

להערכת גורמי החקירה גופתו של הגבר נמצאה כעבור חודש ימים מאז מקרה הרצח. הגופה אותרה אתמול בשעות הערב לאחר קבלת מידע מודיעיני במשטרה, מידע זה אף הוביל לחשד כי מדובר ברצח.

גופתו של הגבר, כבן 40, התגלתה במצב של ריקבון מתקדם. הגופה הועברה לנתיחה שלאחר המוות במכון לרפואה משפטית באבו כביר. במשטרה ממשיכים לטעון כי ככל הנראה ברצח.