המשטרה עצרה חשוד נוסף ברצח הצעיר מנשר

חשוד נוסף ברצח שחר עמר בן 20 מנשר נעצר לפנות בוקר בנשר. הצעיר, מושיקו עמוס, הוא בן זוגה של הבחורה שעמדה במהלך התגרה, במהלכה מת עמר ז"ל לאחר שנחבל מאבן. הוא נעצר בחשד למעורבות בקטטה והיום יוארך מעצרו. אתמול הסגיר עצמו למשטרה מומי נחמני לאחר יומיים שבהם התחמק ממארבים של המשטרה

נמשכת חקירת נסיבות מותו של שחר עמר בן ה-20 מנשר, שגופתו נמצאה לפנות בוקר ביום שישי האחרון: משטרת זבולון עצרה לפנות בוקר חשוד נוסף מנשר בחשד למעורבות בקטטה שהובילה למותו של עמר ז"ל.

החשוד, צעיר כבן 20 בשם מושיקו עמוס, הוא בן זוגה של הבחורה שעמדה במרכז התגרה שפרצה בין הצעירים בליל חמישי. הוא נחקר בחשד שהיה מעורב בקטטה שפרצה בין האחים נחמני לשחר עמר. בתום החקירה הוחלט להשאירו מאחורי סורג ובריח והבוקר הוא יובא להארכת מעצרו.

אתמול, יומיים לאחר הרצח, הסגיר את עצמו מומי נחמני מנשר, החשוד ברצח עמר. נחמני השתתף במסיבה שנערכה בפאב בקריות ביום חמישי, אשר במהלכה פרץ עימות, ונחמני התנדב ללוות צעירה לביתה ולהגן עליה מפני פגיעות חוזרות ונשנות.

כאשר הגיעו השניים לרחוב הקוממיות בנשר, פגשו את החבר של אותה צעירה יחד עם חבריו. חברי הקבוצה דרשו לשוחח עימה, ככל הנראה כדי לוודא שלא תתלונן במשטרה על הפגיעות בה.

המשטרה סברה תחילה שמדובר בתאונה

נחמני וחבריו סירבו, ואז פרצה קטטה בין שתי החבורות. במהלך הקטטה השליכו הצעירים זה על זה אבנים. אחת מהן פגעה בראשו של עמר. עמר נפל לאחור, ראשו פגע במדרכה והוא החל לפרפר.
צוות מד"א שהוזעק למקום קבע אחרי זמן קצר את מותו.

למרות הקטטה האלימה, במשטרה סברו תחילה כי מדובר במוות שמקורו בנפילה ולא באירוע פלילי. אולם כדי להיות משוכנעים נשלחה הגופה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. טרם התקבלה חוות הדעת הסופית מנתיחת הגופה אודות סיבת המוות.

שלשום נעצר אחיו של נחמני בחשד למעורבות בקטטה, אך המשטרה המשיכה לחפש אחר נחמני – החשוד העיקרי. בזמן שחלף מאז הרצח, הצליח נחמני להסתתר ונמלט פעמיים מניסיונות לעצור אותו. בין השאר הצליח להתחמק פעמיים ממארבים של המשטרה שהוצבו באזור יקנעם.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק