חשד לרצח: גופת גבר נמצאה אחרי חודש סמוך לחוף באשקלון

הקורבן בן ה-40 מוכר למשטרה. גופתו אותה במצב של ריקבון מתקדם בעקבות מידע מודיעיני. היא הועברה לנתיחה שלאחר המוות במכון לרפואה משפטית באבו כביר

הגופה התגלתה אחרי חודש. ארכיון (חדשות 2)

חודש ימים הייתה מוטלת גופתו של גבר המוכר למשטרה סמוך לחוף הים באשקלון. הערב, בעקבות מידע מודיעיני שהגיע למשטרה, אותרה הגופה ועמה החשד כי מדובר ברצח.

גופתו של הגבר, כבן 40, התגלתה במצב של ריקבון מתקדם. כוחות משטרה רבים הגיעו למקום והחלו בחקירה. הגופה הועברה לנתיחה שלאחר המוות המכון לרפואה משפטית באבו כביר.

במשטרה מעריכים כי לא מדובר במקרה של מוות טבעי אלא ככל הנראה ברצח. מצבה של הגופה והמידע המודיעיני שברשות המשטרה מעידים על כך.

החשוד ברצח בנשר הסגיר עצמו

מוקדם יותר הערב פענחו במשטרה את מותו של שחר עמר בן 20 מנשר שמת לפני יומיים בעיר. אחרי שהיתל במשטרה במשך יומיים, הסגיר את עצמו אחר הצהריים מומי נחמני מנשר החשוד ברצח.

נחמני חשוד שבהלך ויכוח בין שתי קבוצות צעירים בעיר השליך אבנים. אחת מהן פגעה בראשו של עמר. עמר נפל לאחור, ראשו פגע במדרכה והוא החל לפרפר. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע אחרי זמן קצר את מותו. נחמני נמלט מאז מהמשטרה.

היום הוא הסגיר את עצמו למשטרת זבולון, ככל הנראה בשל הלחץ שהופעל על אחיו שנעצר, כשהוא מלווה בעורך דינו, עו"ד יובל זמר. "אני משתתף בצערה של משפחת עמר במוות המיותר", אמר נחמני כשהגיע למשטרה. הוא והוסיף כי הדברים לא היו צריכים להסתיים כפי שהסתיימו.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק