החשוד ברצח בקטטה הסגיר את עצמו למשטרה ואמר: זה מוות מיותר

יומיים חיפשה המשטרה אחר מומי נחמני החשוד ברצח של שחר עמר בן 20 שנפגע מאבן, נפל, נחבל ומת במהלך קטטה בנשר. בעוד אחיו עצור במשטרה, התחמק נחמני פעמיים ממארבים של השוטרים. אחה"צ הסגיר עצמו למשטרה

אחרי שהיתל במשטרה במשך יומיים, הסגיר את עצמו אחר הצהריים מומי נחמני מנשר החשוד ברצח של שחר עמר בן 20, גם הוא תושב העיר. עמר נרצח על פי החשד במהלך קטטה.

נחמני השתתף במסיבה שנערכה בפאב בקריות ביום חמישי. במהלך המסיבה פרץ עימות, ונחמני התנדב ללוות צעירה לביתה ולהגן עליה מפני פגיעות חוזרות ונשנות. כאשר הגיעו השניים לרחוב הקוממיות בנשר, פגשו את החבר של אותה צעירה יחד עם חבריו. חברי הקבוצה דרשו לשוחח עימה, ככל הנראה כדי לוודא שלא תתלונן במשטרה על הפגיעות בה.

נחמני וחבריו סירבו, ואז פרצה קטטה בין שתי החבורות. במהלך הקטטה השליכו הצעירים זה על זה אבנים. אחת מהן פגעה בראשו של עמר. עמר נפל לאחור, ראשו פגע במדרכה והוא החל לפרפר.
צוות מד"א שהוזעק למקום קבע אחרי זמן קצר את מותו.

נמלט ממארבים

למרות הקטטה האלימה, במשטרה סברו תחילה כי מדובר במוות שמקורו בנפילה ולא באירוע פלילי. אולם כדי להיות משוכנעים נשלחה הגופה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. טרם התקבלה חוות הדעת הסופית מנתיחת הגופה אודות סיבת המוות.

אתמול נעצר אחיו של נחמני בחשד למעורבות בקטטה, אך המשטרה המשיכה לחפש אחר נחמני – החשוד העיקרי. בזמן שחלף מאז הרצח הצליח נחמני להסתתר ונמלט פעמיים מניסיונות לעצור אותו. בין השאר הצליח להתחמק פעמיים ממארבים של המשטרה שהוצבו באזור יקנעם.

היום הוא הסגיר את עצמו למשטרת זבולון, ככל הנראה בשל הלחץ שהופעל על אחיו, כשהוא מלווה בעורך דינו, עו"ד יובל זמר. "אני משתתף בצערה של משפחת עמר במוות המיותר", אמר נחמני כשהגיע למשטרה. הוא והוסיף כי הדברים לא היו צריכים להסתיים כפי שהסתיימו.

עו"ד זמר הכחיש את החשדות לרצח ואמר כי חבריו של נחמני היו אלה שטיפלו בעמר עוד לפני הגעת האמבולנס והם שהזעיקו עזרה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק