חשד בנצרת: זוג פיתה צעירה - ואנס אותה

המשטרה חוקרת תלונה שהגישה הצעירה, לפיה פותתה לעלות על רכב בו נסעו השניים. בשלב מסויים הגיעו השלושה ליער בסמוך לאזור - שם, ע"פ החשד, בוצעו המעשים המגונים

האישה החשודה, היום בביהמ"ש. "מתביישת שמצלמים אותי" (אתר BOKRA)

חשד לאונס בצפון: משטרת נצרת עצרה הלילה גבר ואישה בשנות ה-30 לחייהם, תושבי האזור, בעקבות תלונה שהגישה צעירה נגד השניים בטענה כי אנסו אותה ביער סמוך לעיר. מעצרה של האישה הוארך היום בחמישה ימים נוספים.

מחקירת הצעירה עולה, כי הגבר והאישה פיתו אותה לרכבם - ולקחו אותה לאחד היערות באזור נצרת. שם, על פי החשד, ביצעו בה את זממם. המשטרה בודקת כעת מה היו נסיבות עלייתה של הצעירה לרכב, ומה הקשר בין השלושה.

השניים מכחישים את המיוחס להם. "היא חפה מפשע", אמר היום לחדשות 2 באינטרנט פתחי פוקראא, עורך דינה של האישה. "איני קשורה לעניין", אמרה החשודה לנוכחים באולם. "אני מתביישת בכך שכלי התקשורת מצלמים אותי".

חשד: ניסה לאנוס צעירה ברכבו ביער בן שמן

לפני כשבוע וחצי נעצר תושב רהט בן 22 בחשד כי ניסה לאנוס צעירה מאזור מודיעין ברכבו. שוטרי הסיור של תחנת מודיעין הבחינו ברכב חשוד בשעת בוקר מוקדמת, נע על שביל ביער בן שמן - לכיוון בית קברות מכבים.

השוטרים החלו לנסוע אחר הרכב ובשלב מסויים הורו לו לעצור. לפתע, נפתחה דלת הנוסע שליד הנהג, וממנה נפלה נערה בת 15 חבולה ובוכייה, ונופפה לשוטרים בידיה. הנערה נאספה לרכבם של השוטרים, והנהג נעצר במקום.

מהתחקור הראשוני עולה כי הנערה הכירה את הצעיר היכרות מוקדמת ולכן עלתה איתו לרכב, שם ניסה לאנוס אותה - טענה הנערה בפני השוטרים. במהלך האירוע הנערה נפצעה קל ופונתה לבית החולים תל השומר לקבלת טיפול.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק