הרצח בטמרה: האם החשודה מכחישה

בלעדי: האם החשודה במעורבות ברצח בטמרה לפני כשבועיים מכחישה את המיוחס לה. אחרי שנעצרה אתמול במפתיע, היום היא טוענת בבימ"ש כי היא "אישה נחמדה" שלעולם לא תרצח. בנה הקטין בן 15 נעצר ביום הרצח בחשד שתוך כדי ויכוח עם אביו על כסף, דקר את האב למוות בפלג גופו העליון

חקירת הרצח בטמרה: האם החשודה במעורבות ברצח בעלה בטמרה הובאה הבוקר לבית המשפט להארכת מעצרה. "אני אישה נחמדה, אני לא אעשה דבר כזה", אמרה האם החשודה גם בניסיון שיבוש  הליכי החקירה. אתמול נעצרה האישה בחשד למעורבות ברצח. בנה בן ה-15 נעצר כבר ביום האירוע, והכחיש את המיוחס לו.

לבית משפט השלום בעכו הגיעה הבוקר האם כשהיא מכסה את פנייה וצועקת לכל עבר: "אני אישה דתייה, לא אעשה דבר כזה".  האם, בת 50, מכחישה בתוקף את כל החשדות המיוחסים לה.

התפתחות דרמטית בחקירה

אתמול פרסמנו כי חלה התפתחות דרמטית בפרשת הרצח בטמרה, לפיה לא רק הנער חשוד ברצח אביו לפני כשבועיים בטמרה, ואימו חשודה במעורבות ברצח. לפני כשבועיים נעצר הקטין בן 15ה-14.5 מהכפר טמרה, בחשד שתוך כדי ויכוח בינו ובין אביו על כסף, דקר את אביו למוות בפלג גופו העליון.

מאוחר יותר ברח הבן מזירת הרצח, ונעצר רק כעבור 5 שעות, לאחר סריקות נרחבות שהפעילה המשטרה. עד היום היה הבן החשוד המרכזי ברצח של אביו, אולם לאורך השבועיים האחרונים הוא חזר והכחיש כל מעורבות ברצח, המשיך לטעון לחפותו וטען שהיה לו "ויכוח קטן" עם האב בשעות הבוקר, אולם מיד לאחריו הוא יצא מן הבית ואינו יודע מה אירע לאביו.

ב-22 באוגוסט בשעות הבוקר הגיע הדיווח הראשון אודות גבר דקור בפלג גופו העליון בבית בטמרה. צוותים רפואיים שהגיעו למקום מצאו את האב בן ה-57 כשהוא במצב קשה, ולאחר שניסו לבצע בו פעולות החייאה נאלצו לקבוע את מותו.

על פי עדויות השכנים, בנו בן ה-15 של האדם שנדקר, נראה נמלט מהבית זמן קצר לפני שנמצא פצוע בביתו. לאחר חיפושים נרחבים של כוחות המשטרה שארכו מספר שעות נעצר הנער והובא לחקירה כדי לברר את פרטי המקרה.