רצח בירושלים: בן 50 נדקר למוות

גל האלימות לא נגמר: גבר בן 50 נדקר הלילה למוות בהוסטל ברחוב צפניה בירושלים. על פי עדויות במקום, הדוקר הוא פלסטיני בן 23 המועסק בהוסטל, שנמלט מזירת האירוע מיד לאחר הדקירות. מחקירה ראשונית עולה כי הסכסוך בין השניים החל כבר בשעות הבוקר. כעבור כמה שעות של מצוד נלכד החשוד ברצח בקרבת מקום

חשד לרצח בירושלים: גבר בן 50 מת הלילה מפצעיו לאחר שנדקר על פי החשד בידי פלסטיני בן 23 תושב השטחים, בהוסטל ברחוב צפניה בשכונת גאולה בירושלים. החשוד ברצח נמלט מהמקום, ונעצר רק כעבור כמה שעות של סריקות נרחבות. הרקע למעשה ככל הנראה פלילי.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי בין הנדקר שהתגורר בהוסטל, ובין הדוקר שמועסק במקום, פרץ סכסוך כבר בשעות הבוקר. על פי החשד, בשעות הערב התפתחה כתוצאה מכך תגרה בין השניים שהובילה לדקירתו של אחד מהם. לפי העדויות, עובד נוסף שהיה במקום ניסה להפריד בין השניים - אך ללא הצלחה.

כוחות גדולים של משטרה ומד"א הגיעו לזירת האירוע בעיר. הצוותים הרפואיים ביצעו פעולות החייאה ארוכות בפצוע, אך בסופו של דבר נאלצו לקבוע את מותו במקום. במקביל פתחה המשטרה בסריקות נרחבות אחר החשוד ברצח, שנמלט. רק כעבור שעות ארוכות של חיפושים וסריקות נלכד החשוד ברצח בקרבת מקום והועבר למעצר.

"הבנו שיש רוצח בבניין"

"הגענו לאחר דיווח על קטטה עם פצועים קלים", מספר אהרון אייכלר, מתנדב ביחידת הצלה מהירה של זק"א, שהגיע למקום רגעים ספורים לאחר הרצח. "ראינו אדם דקור בכל חלקי גופו, מצבו היה קשה מאוד".

אייכלר מספר שתחילה דווח כי הנרצח דקר את עצמו, אך במהרה הבינו כי אדם נוסף מעורב במעשה. "הבנו שאולי קיים רוצח שמסתובב בבניין, נעלנו את הדלת ומייד הזעקנו את המשטרה", הוא אומר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.לדבריו, צוותי המשטרה הגיעו במהירות והחלו לחפש אחר החשוד ברצח. מאוחר יותר, כאמור, הוא נעצר.