הקצינה השיכורה בביקיני - החוקרת ששלחה את בניזרי לכלא

בסוף השבוע נתפסה קצינת משטרה בכירה שיכורה ברכבה כשהיא לובשת חזיית ביקיני בלבד, ועוררה מבוכה גדולה במשטרה. עכשיו מתברר כי השוטרת הייתה החוקרת ששלחה את השר לשעבר שלמה בניזרי מש"ס אל מאחורי הסורגים. "היא נחשבת חוקרת קשוחה", מספרים במשטרה, "אבל ידועה בחיבתה לטיפה המרה". ומה עונשה של הקצינה? זו השאלה

שוטרת בביקיני. עיבוד תמונה (עיבוד תמונה)

מה הקשר בין שוטרת ששכחה ללבוש את מדיה, לבין שר לשעבר שהולך ממש בקרוב ללבוש מדים חדשים לחלוטין? ובכן, כך מסתובב לו הגלגל.

בימים האחרונים עלו לכותרות שתי דמויות שונות במהותן: הראשונה, השר לשעבר שלמה בניזרי, ממנהיגי מפלגת ש"ס שעומד להיכנס לכלא בעוד יומיים. הדמות השנייה היא השוטרת הבכירה מהדרום שנמצאה ברכבה בסמוך לאשדוד כאשר היא שרויה בגילופין וגופה נתון רק בביקיני, כיאה למסיבת סיום צילומי גיליון בגדי הים של ה"ספורטס אילוסטרייטד" ולא לקצינת משטרה בכירה.

היום מתברר כי דרכיהם של בניזרי ושל קצינת המשטרה ה"שובבה" הצטלבו בעבר. בניזרי, שהורשע על קבלת שוחד ומשלח ל-4 שנות מאסר, נחקר בעבר במשרדי החקירות של היחידה בה משרתת הקצינה הבכירה ונחקר על ידה, יחד עם עובדת בכירה במשרדו. האמירה החריפה ביותר מאותה חקירה שאף עלתה לכותרות הייתה אמירתה של הקצינה לעובדת המשרד: "אנחנו רוצים את השר הבכיר".

"הקצינה ידועה בחיבתה לטיפה המרה"

"היא נחשבת לחוקרת קשוחה", מספר עורך דין שייצג חשוד שגם אותו חקרה השוטרת הבכירה, "חוקרת שיודעת להפעיל מניפולציות כדי להשיג את מטרתה". לצד זה, כך אומר גורם במשטרה, "הקצינה ידועה בחיבתה לטיפה המרה", ולא פעם היא נצפתה כשהיא בגילופין באירועים שונים של המשטרה.

פרשת הקצינה השיכורה הביכה מאוד את המשטרה. כלפי חוץ טוענים במשטרה שהפרשה תטופל כמו כל פרשה אחרת, אך לא בטוח שאכן כך. במשך היום הקפידו דוברי המשטרה, החל מדובר אגף התנועה, עבור בדוברת מחוז דרום ועד לדובר היחידה בה משרתת הקצינה, למלא פיהם מים ולא למסור את המידע לגבי מועד שימועה של הקצינה, שימוע שהיה צפוי להתקיים היום בבוקר.

אם אכן הפרשה מטופלת כרגיל, לא ברור מדוע המשטרה לא הוציאה לתקשורת - כמנהגה - את השתלשלות העניינים, כפי שהיא נוהגת לעשות כאשר עבריין או אדם מוכר נתפס בעבירות תנועה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק