הילד שוכב בבי"ח - החשודים שבו לביתם

בית המשפט שיחרר בתנאים מגבילים את בני הזוג שפגעו בילד בן 12 ביהוד ונמלטו מהמקום מבלי לסייע לו. "הזוג לא יוצא לנופש", אמר פרקליטם של השניים והוסיף כי הם מתפללים לשלומו של הילד

בזמן שהילד בן ה-12 מיהוד עוד שוכב בבית החולים תל השומר ונלחם על חייו, שוחררו הבוקר הבוקר ממעצרם בני הזוג עמרי ופנינה תורן, החשודים בדריסתו של הילד והפקרתו בשטח, לאחר שנמלטו עם מכוניתם מהמקום מיד לאחר הפגיעה.

שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, גליה רביד, קבעה כי השניים ישובו לביתם, אך תחת תנאים מגבילים. "הזוג לא יוצא לנופש", אמר פרקליטם של השניים, עו"ד אייל דהרי. "הם ייאלצו לשלם ערבות אישית, וערבות צד ג' ולהפקיד את הדרכונים במשטרה".

במהלך חקירת התאונה עלתה האפשרות כי הגבר הוא זה שדרס את הילד, אך אשתו חיפתה עליו מאחר ולא רצתה שיסתבך, כי אין לו רישיון. לאחר בדיקה המשטרה - הופרך החשד. 

"אנחנו מתפללים לשלום הילד", אמר עו"ד דהרי בשם מרשיו, "ומאחלים לו בריאות ורפואה שלמה". טרם פתיחת הדיון בעניינם של השניים, נכנסה האישה ראשונה לתא העצורים. מספר דקות לאחר מכן יצא הבעל, שהשמחה על כך שפוגש שוב את אשתו ניכרה על פניו. כאשר התקרב לאשתו הושיט הבעל את ידו כדי לגעת בה, אך מלווי השב"ס מנעו מהם יצירת מגע.

הנהגת שפגעה וברחה: "פתאום שמעתי בום"

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק