חוף מציצים: בן 28 חשוד שנגע בילדות מתחת למים

שוטרי משטרת ת"א עצרו אתמול שוהה בלתי חוקי בחשד שנגע בבנות 11 מתחת למים. הילדות דיווחו על האירוע להוריהן שבילו על החוף. לחשוד היה תירוץ מעניין במיוחד: "הגלים העיפו אותי על הבנות". מעצרו הוארך בשלושה ימים

החשוד, היום בביהמ"ש (חדשות 2)

כמדי שנה, גם הקיץ הזהירו אותנו החזאים מפני מדוזות. אבל הורים שהגיעו אתמול עם ילדותיהן לחוף מציצים בתל אביב לא ציפו לעוקץ מסוג אחר: צעיר בן 28 חשוד כי נגע בילדות מתחת למים וליטף אותן. לצעיר היה תירוץ מנומק: "הגלים העיפו אותי על הבנות, זה לא היה בכוונה".

אתמול הגיעו משפחות רבות להעביר שבת שקטה בחוף הים "מציצים" בתל אביב. ההורים ישבו על החוף, בעוד הבנות נכנסו למים. לאחר זמן מה יצאו הילדות, בנות 11, מהים וסיפרו להורים: "האיש בים נגע לנו ביד וברגל, וליטף אותנו".

ההורים ההמומים הזעיקו למקום את המשטרה. שוטרים ממשטרת תל אביב שהגיעו למקום מצאו את החשוד, שוהה בלתי חוקי מכפר חרבתה, ושאלו אותו לפשר מעשיו. הוא ענה להם בתגובה כי הגלים "העיפו" אותו לכיוון הילדות. השוטרים שלא השתכנעו מההסבר החליטו לעצור אותו - והביאו אותו כלאחר כבוד לתא המעצר.

היום הובא החשוד, שאינו בעל עבר פלילי, לבית משפט השלום בתל אביב שם הוארך מעצרו בשלושה ימים. המשטרה ממשיכה בחקירה, ובין השאר תגבה עדות מהבנות.

במקרה אחר: אמש עצרה המשטרה חשוד באונס צעירה ברחוב דיזינגוף לפני כחודשיים. הצעיר נמלט ונמצא אמש במבנה נטוש בראשון לציון. הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק