הנהגת השיכורה בביקיני: קצינה בכירה במשטרה

בכל סוף שבוע עוצרים שוטרי משטרת התנועה עשרות נהגים ששתו אלכוהול ועלו על הכביש. אלא שהנהגת שנתפסה בסוף השבוע סמוך לאשדוד הפתיעה אפילו את הוותיקים שבהם: לא רק שהיא הייתה שיכורה, לא רק שהיא לבשה ג'ינס ובגד ים בלבד - היא קצינה בכירה בדרגת סגן ניצב ביחידה מיוחדת במשטרה. בכיר במשטרה: "אירוע מביך מאד"

בניידת המשטרתית: קצינה שיכורה בביקיני (חדשות 2)

שוטרי משטרת התנועה, הנלחמים בבעיית הנהיגה תחת השפעת אלכוהול, לא חלמו מעולם שיקרה להם אירוע כזה: נהגת נמצאה ברכב חונה בצד הדרך, כשהיא שיכורה ולגופה ג'ינס וחזיית ביקיני בלבד. אבל רק בבדיקת הרשיונות שלה התבררו מימדי הבושה: מדובר בקצינה בכירה בדרגת סגן ניצב ביחידה מיוחדת של המשטרה.

קצינת משטרה עצרה אתמול בלילה מסיבה שאינה ברורה בצד הדרך, סמוך לאשדוד. ניידת של משטרת התנועה עצרה ליד הרכב כדי לבדוק אותו, מעשה שבשגרה בסופי השבוע בארצנו. בתוך הרכב נמצאה נהגת שיכורה למדי, לבושה רק במכנסי ג'ינס ובחלק העליון של בגד ים ביקיני.

בכיר במשטרה: "אירוע מביך מאוד"

בדיקת הרשיונות של הנהגת גילתה לשוטרים הנדהמים את האמת: הנהגת בביקיני - היא לא פחות מסגן ניצב ביחידה מיוחדת של המשטרה. בדיקת שיכרות שעברה הנהגת במקום אימתה את החשד של השוטרים: אחוז האלכוהול בגופה של הקצינה עבר את הרמה המותרת לנהיגה.

רשיון הנהיגה של הקצינה נשלל במקום, ובשעות הבוקר ייערך שימוע בעניינה כשבסופו - במידה והפרטים יתבררו כנכונים - יישלל רשיונה ל-90 יום.

גורם בכיר במשטרה אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר באירוע מביך מאוד למשטרה, בו קצינה בכירה ביחידה של המטה הארצי נמצאת שיכורה מאחורי ההגה".

ממשטרת מחוז הדרום נמסר כי "האירוע ייבדק ככל שאר האירועים, ללא טיפול מיוחד עקב העובדה שמדובר בקצינה בכירה".