המשטרה: כיוון חקירה נוסף בפרשת הגופות המבותרות

בדיון הארכת מעצרו של אלי פחימה, החשוד המרכזי בפרשת הגופות המבותרות, הודיעה המשטרה כי נעצר חשוד נוסף, שאינו קשור לפחימה, בחשד לרצח, וכי כיווני חקירה חדשים נבדקים. פרקליטו של פחימה: יש לו אליבי. השופט לא התרשם, פחימה יישאר במעצר 11 יום נוספים

תפנית בפרשת הגופות המבותרות? במשטרה אומרים היום כי במהלך השבוע החולף נעצר חשוד נוסף שאינו קשור לחשוד המרכזי בפרשה אלי פחימה - אך הוא שוחרר במהלך החקירה.

במקביל ביקשה המשטרה להאריך ב-15 ימים נוספים את מעצרו של פחימה, על מנת לבצע 25 פעילויות חקירה נוספות. בשלב זה עדיין לא ברור כיצד ביצע פחימה, לכאורה, את הרצח, לפני שביתר את הגופות. פחימה עצמו ממשיך לכפור בהאשמות נגדו. "החשוד אינו קשור לעבירות המיוחסות לו", אמר היום מנחם רובינשטיין, פרקליטו של פחימה לחדשות 2 באינטרנט. "פחימה עונה על כל השאלות, לא כפי שמתנהג חשוד שרובצת על ראשו עננה".

פחימה יישאר עוד 11 יום במעצר

רובינשטיין הוסיף כי למרשו יש אליבי לגבי מקום הימצאו בזמן רצח הנשים, וקרא למשטרה לאמת זאת ולהבין שלא מדובר בו. בנוסף, טען פחימה בדיון היום כי שוטר תקף אותו ובעט בו במהלך המעצר, וסירב להזדהות בשמו.

על השופט, כך נראה, לא עשו רושם התבטאויותיו של פרקליטו של פחימה, והוא קבע כי מעצרו יוארך ב-11 יום נוספים. "מאז הארכת המעצר הקודמת התבסס החשד נגד החשוד בצורה משמעותית, קל וחומר שנאסף עד כה, על מנת להמשיך את החזקתו במעצר", נימק השופט בהחלטתו.

גופה מבותרת נמצאה בנחל אלכסנדר

גופת אישה נמצאה בפח אשפה בר"ג

האם מדובר ברוצח סדרתי שפועל במדינה?

הערכה: יש קשר בין שתיים מהגופות