הפדופיל: אין לי שליטה על מעשיי

עבריין מין מוכר למשטרה חשוד כי תקף שני אחים בחולון המתגוררים בסמוך אליו. הצעיר בן ה-27 קשר עצמו למעשים וטען כי למרות בקשתו לא קיבל בכלא שיקום שיסייע לו לא לפגוע שוב בילדים

האם שני ילדים שילמו את המחיר על היעדר טיפול מתאים בעברייני מין? בית משפט השלום בראשון לציון האריך בצהריים בשלושה ימים את מעצרו של תושב חולון בן 27 החשוד בביצוע מעשים מגונים בקטינים. הצעיר קשר עצמו למעשים והלין על כך שלא הוכנס למסגרת שיקומית שתמנע ממנו לפגוע שוב.

החשוד נעצר לאחר שמשפחה המתגוררת בשכנות אליו התלוננה כי תקף מינית שניים מילדיה: שני אחים בן 6 ו-8. בחקירתו הודה הצעיר בכל המיוחס לו והסביר: "אין לי שליטה על מעשיי".

אין שיקום, אין טיפול

זו אינו הפעם הראשונה בה החשוד, שעל פרטיו מוטל צו איסור פרסום, נפגש עם רשויות החוק. הצעיר ריצה עונש מאסר בכלא באר שבע לאחר שהורשע בביצוע מעשים מגונים בקטינים נוספים. לדבריו, הגיש בעבר מספר פעמים בקשה להיכנס למסגרת שיקומית שתסייע לו בבעיה.

אך למרות החוק לשחרור עברייני מין מורשעים משנת 2006 שמחייב פיקוח וטיפול לאחר שחרור מכתלי בית הסוהר, בכלא בבאר שבע הדבר אינו מתאפשר. "חבל מאוד שרשויות בתי הסוהר המחויבות לשיקומו של אסיר לא שיבצו אותו בבית סוהר שיקומי", אומרת פרקליטתו של החשוד, עו"ד טלי גוטליב מטעם הסנגוריה הציבורית. "החשוד שיתף פעולה עם חוקריו ומודה במעשיו. אנחנו מקווים שיטופל בהתאם לצרכיו".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק