מקורבי המטפלת החשודה בהתעללות: "זאת עלילת דם"

בית משפט השלום בנצרת האריך ביומיים את מעצרה של המטפלת החשודה בהתעללות בילדים בפעוטון בקצרין. למרות תלונות ההורים, זוכה המטפלת לגיבוי מלא מצד הנהלת הפעוטון בטענה שאת העלילה רקמה מטפלת לשעבר שפוטרה . "היא לא יכולה לעשות דבר כזה", אמרה חברתה לעבודה

בית משפט השלום בנצרת האריך היום ביומיים את מעצרה של המטפלת החשודה בהתעללות בילדים בפעוטון בקצרין. המטפלת נעצרה אתמול, לאחר הצטברות של תלונות ועדויות של הורים שהגישו תלונה במשטרה לפיה המטפלת התעללה פיזית ונפשית בכמה ילדים. לפי אחת העדויות, שרפה המטפלת טיטול ודרכה על אחד הילדים.

למרות תלונות ההורים, קיבלה המטפלת החשודה בבית המשפט גיבוי מלא מהנהלת המעון. מנכ"לית העמותה שמנהלת את המעון הגיעה למקום כדי לתמוך בה. "זו עלילת דם", אמרה לחדשות 2. "אחת המטפלות פוטרה מהעבודה וסירבנו להחזיר אותה, אז היא החליטה ככל הנראה להעליל על המטפלת שהינה אישה נורמטיבית שלא יכולה לעשות דבר כזה".

"לקחת בקבוק מילד זו עבירה?"

בית המשפט סירב להיעתר לבקשת המשטרה להאריך את מעצרה ב-6 ימים והאריך את מעצרה ביומיים בלבד. אחת החברות בעמותה אמרה לחדשות 2: "ככל הנראה המטפלת שפוטרה ניסתה לנקום", סיפרה. "מדובר במטפלת ותיקה, שסובלת ממחלת לב ולא עשתה מעולם דבר".

סניגורה של החשודה, עו"ד יריב יקותיאל הוסיף: "אחת המטפלות שעבדה שנה במעון פוטרה מעבודתה. חלק מההורים ביקשו להשיב את המטפלת וכשנודע להם שהנהלת המעון תתערב החליטו להגיש את התלונה. האם לקחת בקבוק מילד זו עבירה?".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק