חשד: המטפלת דרכה על ילדים וקיללה אותם

הורים לילדים בני שנתיים עד 4 התלוננו במשטרה על המטפלת האחראית בפעוטון בקצרין. אחרי שגם הקולגות שלה העידו נגדה, היא נעצרה. עפ"י העדויות, על אחד הילדים שניסה לקום היא דרכה, אחרים קיללה

חשד. התעללה בילדים בפעוטון (אילוסטרציה)

תושבים בקצרין שברמת הגולן הבינו לאחרונה שכנראה לא כל אחד יכול לשמור כראוי על היקר להם מכל - ילדיהם הקטנים. המשטרה עצרה אמש מטפלת אחראית בפעוטון מקצרין בחשד שהתעללה בילדים בפעוטון בו היא עובדת.

דריכה על ילדים, קללות והשפלות - אלה הן רק חלק מהחשדות המיוחסים למטפלת שהייתה אחראית לשמור על פעוטות בגילאי שנתיים עד ארבע. הפרשה נחשפה לאחר שמספר הורים לילדים בגן הגישו תלונות במשטרה לפיהן המטפלת מתעללת בילדים פיזית ומילולית.

מהעדויות עולה כי המעשים לכאורה בוצעו במהלך השנה האחרונה. "התקבלו מספר תלונות בחודש האחרון של הורים וגם של מטפלות", סיפרו במרחב גליל של המשטרה לחדשות 2 באיטנרנט. "תלונות המטפלות מחזקות את החשד שהמטפלת האחראית של המקום מתנהגת באופן אלים כלפי הילדים הנמצאים בפעוטון".

המטפלת, תושבת העיר בת 40, נעצרה לחקירה בה הכחישה את המיוחס לה. בכוונת המשטרה להמשיך ולגבות עדויות נוספות בטרם יוגש נגדה כתב אישום. "סביר להניח שאחרי פרסום החקירה נקבל גל של תלונות נוספות של הורים", אמרו במשטרה. היום היא תובא לדיון בהארכת מעצרה בבית המשפט.

רמת השרון: סייעת שהתעללה בילדים נשלחה לכלא

בפברואר האחרון גזר בית המשפט המחוזי בתל אביב 10 חודשי מאסר בפועל על סייעת בגן ילדים ברמת השרון שתועדה מתעללת בפעוטות בהם טיפלה. בצילום שתועד נראה בבירור כיצד הסייעת מושכת בשערות הפעוטות, סוטרת להם ומפילה אותם לרצפה.

בגזר הדין אומר השופט חאלד כאבוב כי הסייעת "הפכה את החיים של הילדים הרכים לסיוט מתמשך". השופט התייחס לצילומים שהוצגו בפניו. "לא ראיתי חבטות או סטירות ביד פתוחה, אך כן ראיתי משיכה בשיער וטלטול, וכל זאת ב-12 אירועים שונים", כתב בגזר הדין.

חלק מההורים לילדים בגן הביעו את הסתייגותם מכך שהעונש שהוטל על הסייעת לא מונע ממנה לעבוד במקצוע אחרי שתשתחרר. הם טענו היא תוכל לחזור לעסוק בעבודה עם ילדים בגנים פרטיים.

 הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק