חנקה יונים ברחוב כדי "לגאול אותן מייסוריהן"

רחוב ההגנה בפתח תקווה מזכיר במראהו רחוב אירופאי: תשובים רבים נאספים בו כדי להאכיל את היונים. אך בנוף הפסטורלי הזה בלטה אישה אחת שהדאגה שלה ליונים הובילה אותה לחנוק אותן במו ידיה. לשוטרים שעצרו אותה היא סיפקה הסבר מעניין. היא נעצרה ונשלחה להסתכלות

חיבוק דוב - ליונה (איי-פי)

ארגוני בעלי חיים רבים מנסים לדאוג לרווחת החיות - חלקם מאכילים אותן, האחרים מנסים לדאוג להן לטיפול רפואי ויש כאלה שמעניקים "חיבוק דוב". היום נעצרה תושבת פתח תקווה בת 33 שהוכיחה, על פי החשד, שהאהבה ליונים יכולה להיות גם קטלנית, לאחר שנצפתה הורגת יונים בחניקה. האישה הסבירה שמעשיה נובעים מתוך דאגה לציפורים, ושהיא חונקת אותן כיוון ש"הן חולות וצריך לדאוג להן".

רחוב ההגנה בפתח תקווה, שם נצפתה האישה, מזכיר במראהו רחוב אירופאי. פחות בגלל הארכיטקטורה של המבנים בו, יותר בגלל האנשים שמגיעים לרחוב ונוהגים להאכיל את היונים שנאספות בשטחו.

"רציתי לגאול אותן מייסוריהן"

כך כאמור, עושים רוב האנשים שמגיעים לשם, אך האישה שנעצרה היום פעלה קצת אחרת כאשר בחרה לחנוק למוות את אחת היונים ואף ניסתה להמשיך במלאכתה עם יונה מסכנה אחרת. למזלה של היונה, עוברת אורח שהבחינה באישה ניסתה לעצור אותה, אך חונקת היונים תקפה, על פי החשד, את האישה והותירה אותה חבולה וכואבת.

באותו הזמן הגיעה למקום ניידת סיור שהבחינה במתרחש. השוטרים מצאו פגר יונה סמוך לאישה ויונה נוספת מפרפרת בידיה בין חיים למוות. האישה שהותקפה סיפרה לשוטרים שה"חונקת" איימה עליה ברצח.

בחקירה ראשונית שנערכה במקום סיפרה האישה שחנקה את היונים כיוון שהיו חולות ופצועות ולמעשה כל שביקשה הוא לגאול אותן מייסוריהן. שוטרי הסיור לא התרשמו מלבה הרחמן של האישה ועצרו אותה. היא נשלחה האישה להסתכלות פסיכיאטרית על מנת לקבוע את מידת שפיותה.

 הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק