ההערכה: האנס מרחובות הכיר את האם הנאנסת

פרשת האונס המזעזע ברחובות: מהממצאים בזירת האירוע ומשיחות עם שכנים ומכרים, גוברת במשטרה ההערכה כי רעול הפנים שפרץ לדירה לפנות בוקר ואנס את האם לעיני ילדיה - הכיר אותה ותיכנן את המעשה זמן רב. לא ברור אם היא גם הכירה אותו, או שהוא עקב אחריה בתקופה האחרונה. חקירת המשטרה נמשכת, החשוד טרם נלכד

האם רעול הפנים שאנס לפנות בוקר בת 33 בדירתה לעיני ילדיה, לאחר שפרץ אליה, הכיר את הנאנסת? במשטרה מתגבר החשד שהאונס המזעזע עליו דיווחנו הבוקר לא היה מקרי ואקראי - אלא מכוון ומתוכנן היטב.

שכן שמתגורר בבניין כבר 5 שנים סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי אמש הוא ראה "אדם חשוד שאינו אופייני לשכונה", עומד מחוץ לכניסה לבניין ומתבונן לעבר הבניין. במשטרה אומרים כי מתחזק החשד שהאנס הכיר את הנאנסת מבעוד מועד וידע להגיע ספציפית לדירה שלה. "כנראה שהוא הכיר אותה מהעבר, ותיכנן הכל", מסר גורם במשטרה.

האישה, גרושה בת 33 שגרה בגפה עם שני ילדים, בן ובת, גרה בדירה בקומה שלישית מתוך ארבע. זו גם הדירה שהכי קשה לפרוץ אליה בכל הבניין - ביקור קצר בבניין ברחובות מראה כי הרבה יותר פשוט היה לפרוץ לדירה העליונה, דרך הגג או דרך התריסים השבורים בחלון.

אנשי המז"פ איתרו סימני מאבק בדירה

גם לדירה השנייה היה יותר קל להגיע, אם הפורץ היה מטפס על סורגי החלון של הקומה הראשונה. אבל האלמוני שביצע את המעשה המזעזע הגיע דווקא לקומה השלישית, ונכנס דרך חלון פתוח. הממצאים האלו מחזקים כאמור את ההערכה שהגבר ידע בדיוק לאן הוא רוצה להגיע, ולשם מה.

כוחות משטרה ומז"פ עבדו במקום לאורך כל שעות הבוקר, ועזבו מעט לאחר השעה 12:00. במשטרה יודעים לספר שעבודתם הייתה רבה אך פשוטה מאחר ובמקום נמצאו ממצאי זיהוי פלילי רבים, כולל סימני מאבק ואלימות.

האם הגיעה לבית בצהריים, מלווה בחוקרי המשטרה, כשפניה מכוסות. היא נראתה המומה ומבוהלת לנוכח עשרות האנשים שהתקהלו מחוץ לבניין. אחת השכנות אמרה לחדשות 2 באינטרנט כי האם נמצאת עכשיו במצב נפשי קשה. "עברנו טראומה קשה, עכשיו צריך לצאת מזה איכשהו. נצטרך לעזור לה לאט לאט".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק