הנהג החשוד בדריסת אב ובנו: "מעולם לא דרסתי אפילו חתולה"

"לא ראיתי כלום, פשוט הרגשתי שפגעתי במשהו" - כך טוען להגנתו ראפע אבו גוש מכפר מרר, החשוד כי דרס אמש למוות את אריה ועידו אכדרי סמוך לאליקים. החשוד שהובא להארכת מעצר הבוקר הכחיש שנרדם על ההגה, והביע צער רב על המקרה הטרגי: "אני משתתף בצער המשפחה". מעצרו הוארך ביומיים

הנהג החשוד שדרס הלילה למוות אב ובנו שצעדו בשולי כביש ואדי מילק, לא מעכל את הטרגדיה הנוראית ומכחיש שנרדם על ההגה. "לא דרסתי אף פעם, אפילו לא חתולה", אמר הנהג החשוד, ראפע אבו גוש בן 41 מכפר מרר, כשהובא לבית משפט השלום בנצרת הבוקר להארכת מעצרו. במשטרה עדיין דבקים בגרסה לפיה הוא נרדם על ההגה.

בתום הדיון הוחלט כי מעצרו יוארך ביומיים.

לטענת החשוד, רכב התקרב אליו מצד שמאל כשירד מכביש 6 לכביש 70 ולכן סטה ימינה לכיוון השוליים. "לא ראיתי כלום פשוט הרגשתי שפגעתי במשהו", אמר אבו גוש, שטוען גם כי הוא מיד התקשר לדווח למשטרה.

"בחיים לא קרה לי מקרה כזה - לא דרסתי אף פעם", הוסיף החשוד, שהביע צער רב על הטרגדיה ושלח את תנחומיו למשפחת ההרוגים: "אני משתתף בצער המשפחה".

השוטרים לא ידעו שיש עוד גופה

אריה אכדרי בן 51, ובנו עידו בן 24, יצאו לצעידה ספורטיבית אמש בשעה 19:30 בערב. אחיו של האב, ישראל אכדרי, סיפר על אירועי אמש בראיון לתכנית "נכון לעכשיו" של ניב רסקין בגלי צה"ל הבוקר.

האל, שנוהג בדרך כלל לצעוד יחד עם אחיו לא הצטרף אליו אתמול, וכשהבחין כי השעות עוברות והשניים לא חוזרים - התחיל לדאוג. "התקשרתי לפלאפון שלו ולא הייתה תשובה", סיפר האח האבל, "אז התחלתי ללכת לחפש, ראיתי מלא משטרות ואמבולנסים".

לדבריו של האח, כשפגש את השוטרים הם לא ידעו על גופה נוספת. "אחרי שאמרתי שהם היו שניים אז הם אמרו שבאמת מצאו שני שעונים", הוא אומר. רק בשלב זה החלו הכוחות לחפש אחר הבן עידו ולבסוף מצאו אותו שרוע בתעלה.

צוות של מד"א שהגיע למקום ניסה לבצע בו פעולות החייאה, אך נראה שהפגיעה הקשה שספג והזמן הרב יחסית ששכב בתעלה לא הותירו לו סיכוי רב, והצוות נאלץ לקבוע את מותו.