תמונות קשות: נער הורג חתול לעיני חבריו

סרטון וידאו מזעזע חושף התעללות של נער בן 17 מפתח תקווה בבעלי חיים חסרי ישע. הצעיר נעצר, והודה כי נהג להתאכזר לחתולים במשך שנים ארוכות. הסיבה לטענתו: רצון לנקום בחתולה ששרטה אותו כשהיה בכיתה ג'. זהירות, תמונות קשות לצפייה

מסכת התעללות מזעזעת בבעלי חיים נחשפה היום בעקבות תלונה למשטרת פתח תקווה. תושב העיר בן 17 נעצר בחשד להרג חתול והתאכזרות לעשרות בעלי חיים נוספים בחמש השנים האחרונות. את חלק ממעלליו אף דאג הצעיר לתעד - כדי שיוכל להתרברב בפני חבריו.

אתמול פנתה עמותת "תנו לחיות לחיות" למשטרה, לאחר שהגיעה לידיה סרטון מחריד בו נראה הנער רוצח חתול בנוכחות תלמידי בית ספר שהמתינו להסעה. בקטע הווידאו הקצר אפשר לראות את הצעיר מיידה אבנים לעבר הגור המסכן. בזמן שהחתול מתייסר ומתפתל מכאבים - העבריין צוחק ללא בושה ומחייך בפה מלא.

הסיבה להתעללות: "נקמה על שריטת חתול"

במשטרה מיהרו לעצור את הנער החשוד שהודה מבלי לחשוב פעמיים כי הרג את החתול. כמו כן סיפר לחוקריו שנהג להתאכזר לעשרות חתולים מאז היה בכיתה ו'. "הוא הסביר כי כשהיה בכיתה ג' קפצה עליו חתולה ושרטה אותו ומאז הוא שרוי בטראומה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט קצין נוער פ"ת, פקד סול גרינברג .

במהלך החקירה התברר עוד כי החשוד הכין מקלע מיוחד בעזרתו היה צולף בחיות האומללות. הנער הביע חרטה והתנצל על מעשיו. במשטרה יבקשו מבית המשפט להאריך את מעצרו של הצעיר ומתכוונים להמליץ על הגשת כתב אישום חמור נגדו. "צריך לשים קץ לתופעה הזו אחת ולתמיד", מדגיש פקד גרינברג.

במקביל הגישו הבוקר ב"תנו לחיות לחיות" מכתב לראש הממשלה, בנימין נתניהו, וקראו לו לפעול נגד הפגיעה בחסרי הישע. "אי אפשר להמשיך כך", אומרת בזעם אתי אלטמן, דוברת העמותה. "אנחנו מתעסקים בדיווחים על התעללות בבעלי חיים מבוקר עד ערב - ואף אחד לא מתייחס ומנסה לעזור".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

תיעוד: נערים העלו סרטי ונדליזם ליוטיוב

נלחמים בהתעללות בבעלי החיים

תיעוד: נערים משועממים מתעללים בחתול

ארה"ב: דחף את החתולה לתוך באנג

מגיל 12 רצח נער מאות חתולים

חיפה: עשרות חתולים שחוטים במקרר

תיעוד מזעזע: נערים מציתים כלבים

כלב המשפחה נדקר למוות מול הילדים