רחובות: פורץ אנס אם לעיני בנותיה

פחד ואימה ברחובות: תושבת העיר בת 33 טוענת כי רעול פנים פרץ לפנות בוקר לביתה בשכונת דניה בעיר, שדד כסף רב באיומי סכין - ואנס אותה באכזריות לעיני שני ילדיה. לאחר האונס החשוד נמלט, המשטרה פתחה בסריקות אחריו. הנאנסת פונתה לטיפול רפואי

אונס מזעזע ברחובות. ארכיון (חדשות 2)

חשד לאונס מזעזע בעיר רחובות: אלמוני רעול פנים פרץ לפנות בוקר לדירה בשכונת דניה בעיר, גנב כסף רב, אנס אישה לעיני שני ילדיה - ונמלט.

בבית היו בעת הפריצה האם, גרושה בת 33, ושני ילדיה, בן ובת. הפורץ שדד באיומי סכין כסף רב מהדירה, אך זה כנראה לא הספיק. הוא תקף את האם ואנס אותה באכזריות. על פי עדותה של האם, במהלך האונס התעוררו הילדים וצפו במעשה שהתרחש לנגד עיניהם. במשטרה בודקים אפשרות כי הפורץ, לדברי האם אדם בעל מבטא ערבי, אף הזהיר את הילדים במהלך האונס שלא להתקרב.

על פי החשד, החשוד נכנס לדירתה של האשה, בקומה השלישית של הבניין, דרך חלון פתוח. המשטרה בודקת את האפשרות כי הפורץ ידע מי מתגורר בדירה ואולי אף עקב אחרי הנאנסת במשך זמן מה.

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו למקום בעקבות האירוע סמוך לשעה 3:30 לפנות בוקר, ופתחו בסריקות לאיתור החשוד, אך עד כה הוא לא נלכד. האם פונתה לטיפול רפואי בית החולים וולפסון.

סוף השבוע: בת 17 התלוננה על אונס בשירותים של מועדון בת"א

קטינה כבת 17 וחצי, תושבת כפר סבא, התלוננה לפנות בוקר ביום שבת האחרון, כי צעיר שהכירה במהלך בילוי במועדון "אולד סקול", בנמל ת"א, אנס אותה בשירותים.

לדברי המתלוננת, השניים הכירו והחלו לשוחח בתוך המועדון. הצעיר, בן 28 מנס ציונה, הזמין אותה לכמה משקאות אלכוהוליים, ובשלב מסויים הם עלו יחד לשירותים.

בשלב הזה, כך לטענת הקטינה, ביצע בה הצעיר מעשה אונס ומעשה סדום, כשהיא מטושטשת מהשפעת האלכוהול. כשסיים את המעשה, נמלט הצעיר מהמקום, והקטינה פנתה למשטרה. מצבה של הקטינה טוב והיא טוענת כי ניסתה להתנגד לאונס – ללא הצלחה.

עם קבלת התלונה לפנות בוקר פתחה המשטרה בחקירה, ובשעות הצהריים איתרה את החשוד. האיש נעצר, הודה שהיה עם הקטינה בשירותים ולמעשה קשר את עצמו בחקירה למעשים.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק