הנער החשוד ברצח אביו לא הגיע להלוויה - כדי למנוע מהומה

בית המשפט החליט להאריך ב-5 ימים את מעצרו של הנער בן ה-15 החשוד בדקירתו למוות של אביו בכפר טמרה. אתמול, לאחר מצוד שנמשך שעות, נתפס החשוד והובא למעצר. בחקירתו הוא מכחיש כל קשר למעשה. הנער מודה שאכן התווכח עם אביו, אך ויכוח זה לטענתו לא הוביל לרצח

פרשת הרצח בטמרה: בית משפט השלום בעכו האריך הבוקר בחמישה ימים את מעצרו של הנער בן ה-15, החשוד ברצח אביו. לאור בקשתו של החשוד, הורתה השופטת לאפשר לנער לצאת כשהוא תחת שמירה להשתתף בהלוויית אביו שנערכה היום. בסופו של דבר, החליט החשוד שלא להשתתף בהלוויה כדי למנוע מהומות במקום.

הנער החשוד ברצח המשיך גם היום להכחיש את החשדות נגדו וטען כי הוא לא פגע באביו. במהלך חקירתו במשטרה הודה הנער כי אכן היה בינו לבין האב ויכוח קטן בנושא כסף, אך לדבריו ויכוח זה לא הוביל לרצח, וכי אין לו כל קשר למקרה.

בני משפחה שהגיעו לדיון הבוקר סירבו להגיב על הרצח המזעזע. המשפחה ממשיכה לתמוך בנער החשוד ומכחישים כי הייתה לו מעורבת במוות.

נתפס לאחר חיפושים נרחבים

אתמול בשעות הבוקר הגיע הדיווח הראשון אודות גבר דקור בפלג גופו העליון בבית בטמרה. צוותים רפואיים שהגיעו למקום מצאו את האב בן ה-57 כשהוא במצב קשה, ולאחר שניסו לבצע בו פעולות החייאה נאלצו לקבוע את מותו.

על פי עדויות השכנים, בנו בן ה-15 של האדם שנדקר, נראה נמלט מהבית זמן קצר לפני שנמצא פצוע בביתו. לאחר חיפושים נרחבים של כוחות המשטרה שארכו מספר שעות נעצר הנער והובא לחקירה כדי לברר את פרטי המקרה.

לדברי המשטרה קיימות עדויות בזירה הקושרות את החשוד לרצח, וזאת על אף ההכחשות מצידו. מקרה הרצח היכה את הכפר טמרה בתדהמה גדולה, וזאת מכיוון שהוא אירע בשבוע הראשון של חודש הרמדאן.