הוד השרון: נער בן 18 נמצא מת בחדרו עם סימני דקירה

רצח נוסף או התאבדות יוצאת דופן? בשעות הצהריים נמצא נער בן 18 מתבוסס בדמו בחדרו בבית המשפחה בהוד השרון. צוות מד"א שהוזעק למקום העניק לנער טיפול רפואי, אך זמן קצר אחר כך נאלץ לקבוע את מותו. נסיבות המקרה עדיין אינן ברורות, אך נראה שמדובר ברצח נוסף בשרשרת האלימות של השבועות האחרונים

הבניין בו נמצא הנער, היום (חדשות 2)

גל האלימות החמור בישראל מסרב לדעוך: נער בן 18 נמצא הבוקר ללא רוח חיים בהוד השרון כשהוא מתבוסס בדמו. על פי החשד המסתמן, הנער ככל הנראה נדקר למוות, אולם המשטרה עדיין לא שללה אפשרות של התאבדות יוצאת דופן בסכין. נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות ונבדקות על ידי חוקרי המשטרה.

בן ה-18, המתגורר בבית משפחתו ברחוב הזקיף בהוד השרון, נמצא מתבוסס בדמו בחדרו על ידי הוריו כשעל גופו סימנים משתי דקירות לפחות. צוות מד"א-ירקון שהוזעק לזירה פתח במאמצי החייאה והנשמה, אך לאחר זמן קצר נאלץ לקבוע את מותו של הנער.

כוחות גדולים של משטרה וצוותי זיהוי פלילי נמצאים בזירה על מנת להבין אם אכן מדובר ברצח נוסף בשרשרת הרציחות האלימות של השבועות האחרונים - או במקרה יוצא דופן של התאבדות בדקירות סכין. חקירת האירוע נמשכת.

מספר הקורבנות ממשיך לעלות

רק אתמול התכנסה ועדת הכנסת לדיון פגרה מיוחד בעקבות ריבוי מקרי הרצח והאלימות בתקופה האחרונה בישראל. לא פחות מ-12 בני אדם נרצחו בחודש האחרון ברחבי הארץ. בדיון אמר השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' כי, "המשטרה נמצאת לבדה בחזית",.

קורבן האלימות של תחילת השבוע היא ציפי נחמו שנרצחה בדירתה בירושלים. החשוד במעשה הדקירה הוא אבי דר, דייר שהתגורר בדירה שנמצאת בבעלותה של נחמו בשכונת ארמון הנציב בעיר. החשוד נעצר ונחקר, ולפי עורך דינו הביע חרטה על המעשה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק