חשד: חתך את הפנים של חברו בגלל תמונות בפייסבוק

בפעם הבאה שאתם מפרסמים צילומים ברשת החברתית - כדאי שתחשבו לפני כן היטב. נער בן 15 מהגליל העליון חשד כי חברו הפיץ תמונות שלו בפייסבוק ללא אישורו - והחליט לנקום. על פי החשד, תקף הנער את שכנו והשחית את פניו באמצעות סכין יפנית

לא אהב את התמונה - ותקף את חברו. אילוסטרציה (facebook)

אם חשבתם שרשת הפייסבוק היא הכלי הטוב ביותר לטפח חברויות - המקרה הבא עלול לשנות את דעתכם. נער מהגליל העליון נעצר בחשד שחתך את פני חברו והשחית אותם, לאחר שחשב כי החבר העלה תמונות שלו לאתר ללא הסכמתו.

במשטרה בודקים את החשד לפיו תקף הצעיר בן ה-15 מגוש חלב נער בן 14, אשר מתגורר אף הוא במקום. החשוד התנפל על חברו והאשים אותו כי הפיץ תמונות שלו בפייסבוק, למרות שלא היה מעוניין בכך. במהלך הוויכוח חתך על פי החשד הנער את המתלונן בפניו באמצעות סכין יפנית.

כתוצאה מהתקיפה נפצע הקורבן באורח קל. החשוד במעשה נלקח לחקירה בתחנת המשטרה בצפת.

השוטרים "הוזמנו" למסיבת סמים

בסוף השבוע האחרון עמד הפייסבוק במרכז אירוע פלילי נוסף. המשטרה פשטה על מסיבת סמים בצפון לאחר שהמארגנים קראו לגולשי האתר להביא "הפתעות" ו"ולהטמיע מה שצריך". השוטרים הגיעו למקום האירוע ביבנאל ופתחו 24 תיקי סמים לחלק מהמשתתפים.

"שלום אנשים יפים, חבר'ה להנמיך פרופיל ולהטמיע מה שצריך, בעיקר אחרי שעוברים את יבנאל", נשמע קולו של אחד המארגנים בהודעה הקולית. לאחר שניתנות הוראות הנסיעה המפורטות הוא מסכם: "אנשים יפים, שבת שלום, לנסוע לאט בזהירות, להביא כלי נגינה, זולות, הפתעות. חשוב לשמור על הניקיון, על אמא אדמה. מי שנולד הרוויח".

אחד השוטרים שפשטו על המסיבה סיפר לחדשות 2 באינטרנט את מה שהתרחש במקום. "הגענו עם בלשים וסיירים ופשטנו על המקום", אמר. "פתחנו 24 תיקי סמים. במקום היו 150 אנשים, אולי יותר. התחלנו לבצע בדיקות לאיתור סמים ותפסנו את כל סוגי הסמים - בולים, חשיש - הכול".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק