התקשר לבתי מלון בדרום ואיים: אבצע פיגוע

במספר מלונות התקבלו איומים בטלפון על כוונה לבצע פיגוע במקום. המשטרה הגבירה את האבטחה והורתה לקציני האבטחה לגביר את עירנותם לגבי אורחים חשודים. בשלב זה הוחלט לא לפנות את האורחים מהמלון. המשטרה: "אנחנו מתייחסים לכל איום כזה במלוא הרצינות"

אילוסטרציה (חדשות 2)

מי מאיים על הנופשים בדרום? בארבעה בתי מלון בדרום הארץ התקבלו אמש הודעות אנונימיות על כוונה לבצע פיגוע במלון. מן העבר השני של הקו נשמע גבר שאיים לפגוע בנשק בעובדי ובאורחי המלון.

"ההודעות התקבלו בבתי מלון בים המלח, באילת ובאשקלון", אמרו במשטרה. "ממלא מקום מפקד מחוז הדרום במשטרה תת ניצב דני חן הנחה את שוטרי המחוז להגביר את עירונתם של קציני האבטחה באזור בנוגע לאורחים חשודים".

המשטרה פתחה בחקירה כדי למצוא את האיש שמאחורי ההודעות ולהבין האם מדובר בכוונה לבצע פיגוע על רקע לאומני או שיש מניעים פליליים מאחורי האיום. בשל מורכבות החקירה, נמנעים במשטרה מלפרסם את שמות בתי המלון, אולם לא פוסלים את האפשרות שמדובר גם בתמהוני. עד כה, למרות ריבוי ההודעות, הוחלט שלא לפנות את אורחי המלון.

"אנחנו מתייחסים לאיומים במלוא הרצינות ויש פעילות אבטחה מוגברת, עד אשר יתברר אחרת", אמרה דוברת המשטרה במחוז הדרום רב פק"ד שרית פיליפסון. "במקביל מנסים חוקרי המשטרה להתחקות אחר האיש שביצע את השיחות".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק