אשתו של החשוד באונס סדרתי: "בעלי לא יכול לעשות דבר כזה"

המשטרה חושדת שויקטור וסילייב הוא האנס הסדרתי האחראי לשישה מקרי אונס בחיפה, אבל אשתו וחבריו לעבודה לא מאמינים. הם אומרים שמדובר באדם נורמטיבי, עובד מצטיין ואיש משפחה. צפו בראיון בלעדי עם אשת החשוד באונס

"אני בהלם, אני עצובה מאוד, אני לא מאמינה לשום דבר ומאוד רוצה לראות אותו" - כך אומרת היום בראיון בלעדי לחדשות 2 אינה ויסלייב, מי שגילתה אתמול בבוקר כי האיש שישן לצדה לפחות 20 שנה , בעלה ויקטור וסילייב - חשוד שניהל חיים אחרים לגמרי במשך שנים.

ביום היה וסילייב עובד מסור, איש משפחה ואב למופת. עכשיו המשטרה טוענת כי בלילות הוא היה הופך לאנס סדרתי מסוכן שתקף סדרה של נשים חיפאיות.

"בעלי ואני כבר 18 שנים ביחד ואני יכולה להגיד עליו רק דברים טובים", אומרת אינה. "הוא בעל מתחשב מאוד, הכל היה על חשבונו: הוצאות הבית, הבנק, השיפוץ, בית הספר של הילד. הוא מעולם לא צעק עליי ואף פעם לא רבנו". אינה מספרת כי ויקטור עבד מהבוקר עד הלילה. "אני מכירה את בעלי טוב מאוד, אני יודעת שהוא לא מסוגל לעשות דבר כזה".

גם במקום עבודתו של וסילייב היו המומים והתקשו להאמין לחשדות נגדו. "זה לא מסתדר בכלל, איך זה יכול להיות", אמר אחד מהם.

המשטרה: טביעות אצבע ו-DNA נמצאו בזירות האונס

לפני 10 שנים ויקטור וסילייב עלה לישראל ומהר מאוד החל לעבוד במפעל למכשירים אלקטרוניים. "הוא הבחור הכי טוב בעולם, לא הכרתי בחור כזה", סיפרה ריטה יליזרוב שעובדת עם החשוד. "הוא לא מסתכל לי בעיניים, הוא מתבייש ממני. איך יכול להיות דבר כזה, אנחנו לא מאמינים".

למרות התדמית, למרות עדי האופי למשטרה יש ממצאים עובדתיים שלא משאירים הרבה מקום לטעויות: טביעות אצבע ודגימות DNA מזירות אונס שונות. במשטרת חיפה התקבלו היום עדויות חדשות על כך שהחשוד הוא גם מציצן סדרתי ועל ניסיונות תקיפה נוספים.

אינה עדיין מקווה שהתלונות יתבררו כטעות גדולה בזיהוי. "אני אוהבת אותו וקשה לי בלעדיו", היא מסכמת. "אני מחכה לפגישה שלנו והילד סובל, הוא אוהב אותו מאוד".