ביהמ"ש החליט: אין אישור לפרסם

בית המשפט ברמלה החליט בצהריים להסיר את צו איסור הפרסום מפרטי פרשת "הגופות המבותרות", אך המשטרה ערערה על ההחלטה. בסופו של דבר קבע בית המשפט בפתח תקווה: צו איסור הפרסום נשאר על כנו עד יום חמישי, ולנו אסור עדיין לומר דבר על ההתפתחויות בחקירה

התקשורת נגד המשטרה: במהלך היממה האחרונה השיגה המשטרה התקדמות דרמטית בפענוח מקרה הגופות המבותרות שנמצאו בפח האשפה הבוער ברמת גן ובנחל אלכסנדר.

לצד ההתקדמות בפתרון התעלומה שהוצגה על ידי המשטרה, מנסים שם להשיג את המשך האיפול על פרטי החקירה. זאת באמצעות צו איסור הפרסום שהוצא על ידי בית המשפט, רגע לאחר גילוי הגופה בנחל אלכסנדר.

המשימה הזו הופכת יותר ויותר קשה, עם התבהרות פרטי הפרשה המזעזעים. העיתונאים לחצו לחשוף את הסיפור הקשה, אך המשטרה נלחמת להשארת הפרטים חסויים.

בסופו של הדיון הממושך ולאחר ערעור של המשטרה על ההחלטה הראשונית של בית המשפט, החליטו השופטים להשאיר את צו איסור הפרסום על כנו עד ליום חמישי בערב.

המשטרה מערערת

נציג התקשורת במגעים מול המשטרה, כתב חדשות 2 משה נוסבאום, אמר כי "אי חשיפת הפרשה מביאה לפאניקה בציבור". הוא הוסיף כי השמועות על רוצח סדרתי שמסתובב זורעות בהלה וחרדה בקרב הציבור, שחלקו אף חושש לשלוח את הילדים לגן.

נציגת המשטרה טענה מנגד, כי הפרסום יכול להביא לפגיעה בחקירה. בית המשפט ברמלה קבע לבסוף כי הוא מתיר לפרסם את הסיפור, אך ללא שמות המעורבים בפרשה. המשטרה ערערה על ההחלטה, הדיון עבר לבית המשפט בפתח תקווה - שהחליט להשאיר את צו איסור הפרסום בעינו.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

רצח רודף רצח - סיקור מיוחד

השר לביטחון פנים: לטפל בפשע כמו באירן

פקח בחוף: הצעירים כבר תקפו כאן

אביה של החשודה בלינץ': "הלוואי והאשמים יבואו על עונשם"

לינץ' אכזרי בחוף הים של תל אביב

גופה מבותרת נמצאה בנחל אלכסנדר

גופת אישה נמצאה בפח אשפה בר"ג

האם מדובר ברוצח סדרתי שפועל במדינה?

הערכה: יש קשר בין שתיים מהגופות

נתניהו ואהרונוביץ': המומים מהפשע