פעוט שוטט על הכביש המהיר בצפת

עובדי פינת החי בעיר הבחינו בפעוט צועד לבדו על הכביש, יחף ולבוש בטיטול בלבד. הם אספו אותו והעבירו אותו למשטרה. "אם היה עובר שם רכב הוא לא היה איתנו היום", אמר מנהל המקום. אחרי שעות ספורות נעצר האב

פינת החי בצפת, היום (חדשות 2)

פעוט כבן שנתיים נמצא היום משוטט לבדו סמוך לפינת החי בצפת, לאחר שעל פי החשד אלמוני השאיר אותו במקום והמשיך לדרכו. הפעוט הועבר לטיפול המשטרה ושירותי הרווחה בעיר. מספר שעות לאחר שנמצא הפעוט, נעצר אביו.

"בדיוק כשנכנסתי לפינת החי, פנה אליי העובד שלי ואמר לי שיש ילד בן שנתיים על הכביש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מנהל פינת החי בעיר. "הוא היה יחף עם טיטול. לקחנו אותו והתקשרנו למשטרה". לדבריו, הפעוט היה שקט ולא נראה מבוהל. "עברה שעה שלמה ואף אחד לא הגיע לקחת אותו", הוא ציין.

מנהל פינת החי אף ציין כי אופן נטישתו של הפעוט סיכן עד מאוד את חייו. "הוא הושאר מחוץ לפינת החי, על כביש מהיר מאוד", תיאר. "אם רק היה עובר רכב אחד - והוא לא היה איתנו היום. הוא היה ילד נורא נחמד, הייתי בשמחה מאמץ אותו. העובד שלי לקח אותו למשטרה, ואני ממתין כאן בפינת החי לראות אם יבואו לשאול עליו".

תינוק לבד בתחנה

רק בשבוע שעבר שוחררה תושבת ירושלים בתום חקירה באזהרה לאחר שתינוקה אותר כשהוא שוכב בעגלה בתחנת אוטובוס ברחוב הנביאים בעיר. תחילה נלקח הפעוט לרשויות הרווחה, ולאחר מספר שעות הגיעה אמו למגרש הרוסים בעיר וסיפרה: "אחיו בן ה-15 'שכח אותו' כשעלינו לאוטובוס בדרך הביתה".

לפני כשבועיים דווח על שלושה תינוקות בגילאים שישה עד שמונה חודשים שחולצו ממכונית בה היו, ואשר חנתה ברחוב המייסדים בכפר סבא.  עוברי אורח שהבחינו בתינוקות ניסו לחלצם, אך מצאו שהמכונית נעולה. הם הזעיקו למקום כוחות משטרה וכיבוי אש שניפצו את החלונות ופרצו למכונית. מפתח המכונית נשאר בתוכה, מה שהעלה את ההשערה שהמטפלת של הילדים נתקעה מחוצה לה מבלי יכולת לפתוח את הדלת.

 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

עוד בנושא:

התמונות: אם מצאה את בתה במכונית

פעוט נשכח במכונית - האם צעקה על מד"א 

הגיע במייל האדום: הפעוט הלך בעצמו לבית סבתו, הגננת לא הבחינה