הוארך מעצר החיילת החשודה בלינץ' בת"א

בית המשפט קיבל את ערעור המשטרה וקבע כי החשודה בת ה-19 תבלה בשלושת הימים הקרובים במעצר. עם זאת הוחלט כי הצעירה בת ה-17 שחשודה אף היא במעורבות בפרשת הרצח תשוחרר לביתה

בית המשפט המחוזי בת"א נעתר בצהריים לבקשת המשטרה והאריך בשלושה ימים את מעצרה של החיילת החשודה במעורבות ברצח לאונרד קרפ בחוף תל ברוך בעיר. מוקדם יותר דחה בית המשפט את ערעור המשטרה ואישר את שחרורה של הקטינה בת ה-17, החשודה אף היא בלינץ', לביתה.

משפחתה של הצעירה מכירה לא מהיום את בתי המשפט. אחיה הגדול של החשודה הודח מהצבא בעקבות עבירות של שימוש וסחר בסמים והואשם בעבירות רכוש נוספות אשר גרמו להדחתו מצה"ל.

מעצרם של שמונת הצעירים החשודים מג'לג'וליה הוארך הלילה. אחד מהם גם הוא קטין בן 17, אשר ככל הנראה היה הגורם המרכזי שהוביל לקטטה שבסופה נרצח קרפ בן ה-59.

מעצרו של הנער הוארך בחמישה ימים. מעצרם של ארבעה חשודים נוספים הוארך בעשרה ימים. מעצרם של שני חשודים הוארך בארבעה ימים ומעצרו של חשוד נוסף הוארך ביומיים.

אביה של בת ה-19: "זה אסון, זה לא הגיוני"

בני משפחתה של החשודה בת ה-19 המומים. הם לא מאמינים שבתם יכלה לעשות דבר כזה. "אני מרגיש לא נעים עם העניין הזה", אמר אמש אביה בריאיון בלעדי לחדשות 2 באינטרנט. "אדם בעל משפחה נרצח. הלוואי והאשמים יבואו על עונשם".

"אני לא מסוגל", אמר בבכי האב. "זה אסון". לדבריו, קשה לו להאמין שהרצח בוצע על רקע לאומני. "זה לא הגיוני", הוא אומר. "היא בן אדם שמשרת בצבא. אין לה שום נגיעה בפוליטיקה. היא לא מספיק חכמה בשביל זה".

האב המופתע מנסה להבין מה הביא את בתו להיות מעורבת, על פי החשד, במעשה הנורא הזה יחד עם צעירה נוספת בת 17 מהשרון ועוד חמישה צעירים מג'לג'וליה. "הם כנראה היו שיכורים", הוא מציע. "אולי שמו לה חומר בתוך המשקאות".

כששאלנו אותו אם בתו נוהגת להשתכר, השיב: "לפעמים. היא ילדה בת 19 שיוצאת הרבה". לבתו, ששוהה במעצר, הוא מבקש להעביר את המסר הבא: "תגיד את האמת ואל תגני על אף אחד שלא צודק". הוא מצטער בפני משפחת קרפ על הרצח ואומר: "לבי עמכם".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

רצח רודף רצח - סיקור מיוחד

פקח בחוף: הצעירים כבר תקפו כאן

אביה של החשודה בלינץ': "הלוואי והאשמים יבואו על עונשם"

לינץ' אכזרי בחוף הים של תל אביב

גופה מבותרת נמצאה בנחל אלכסנדר

גופת אישה נמצאה בפח אשפה בר"ג

האם מדובר ברוצח סדרתי שפועל במדינה?

הערכה: יש קשר בין שתיים מהגופות

נתניהו ואהרונוביץ': המומים מהפשע