3 גופות תוך יומיים: האם מדובר ברוצח סדרתי?

גופת אדם מבותרת נמצאה בשעות הבוקר בנחל אלכסנדר. מספר שעות מאוחר יותר נמצאה גופה נוספת בבית דגן כשהיא כפותה. שני האירועים היום מצטרפים לגופת אישה שנמצאה ברמת גן לפני יומיים. האם יש קשר בין האירועים? במשטרה לא פוסלים אף אחד מכיווני החקירה

האם יש קשר בין הגופות שנמצאו בשבוע האחרון? רצף האירועים החריג גורם למשטרה לא לפסול אף כיוון חקירה בשלב זה. בשעות הצהריים נמצאה גופת אדם במבנה נטוש ליד התחנה המטרואולגית בבית דגן. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר ברצח מאחר שהגופה שנמצאה, הייתה כפותה.

מספר שעות לפני כן נמצאו שרידי גופה בנחל אלכסנדר שבשרון. כוחות הצלה שמשו את הגופה מן המים העלו את החשד שהיא בותרה. לאור מורכבות הפרשה החליטו במשטרה להרחיב את הסריקות באזור הנחל. כוחות גדולים בליווי מסוק הוזעקו למקום בניסיון לשפוך אור נוסף על האירוע, שהועבר לחקירת היחידה הארצית ללוחמה בפשיעה.

שני המקרים היום מצטרפים לגופה נוספת שנמצאה לפני יומיים ברמת גן. המשטרה מיהרה לפנות לבית המשפט - שהטיל צו איסור פרסום מלא על פרטי החקירה. גם לגבי חלקי הגופה שנמצאו בנחל אלכסנדר, נאסר פרסום של מרבית הפרטים מחשש לפגיעה בחקירת המשטרה.

יחד עם זאת, לאור גל חרושת השמועות מדגיש גורם במשטרה כי אין למהר ולקשר בין המקרה בנחל ובין מציאת הגופה בפח אשפה ברמת גן. "כל כיווני החקירה נבדקים", הסביר הגורם המשטרתי. "אך אין להסיק מכך שמדובר במקרים סדרתיים של רצח".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק