חלקי גופה נמצאו בנחל אלכסנדר

צוללני זק"א שערכו סריקות במי הנחל איתרו חלקי גופה במצב קשה. ממצאים שהתגלו על השרידים מעלים חשד שהגופה נוסרה ובותרה. מפקד מחוז ת"א הגיע לזירה וקרא לציבור לדווח על כל נעדר

מציאת הגופה בנחל אלכסנדר, היום (נתי שפירא, דוברות ז�%)

זוועה אחר זוועה: יומיים בלבד לאחר שנמצאה ברמת גן גופת אישה שהושלכה לפח אשפה והוצתה - מתגלה הבוקר גופה נוספת, הפעם בנחל אלכסנדר שבשרון.

צוללני זק"א משו את חלקי הגופה מהמים העכורים לאחר סריקות ממושכות בתחתית הנהר. בבדיקה ראשונית של השרידים התגלו סימני ניסור על העצמות החשופות, דבר המעלה חשד לפיו הגופה בותרה. במשטרה החליטו להעביר את החקירה ליחידת להב 443, היחידה הארצית ללוחמה בפשיעה מאורגנת. במקביל, המשטרה הרחיבה את הסריקות באזור הנחל.

מפכ"ל המשטרה, רנ"צ דודי כהן, הגיע בצהריים לזירה וביקש להרגיע את הרוחות. "הציבור יכול להמשיך לטייל ללא חשש", הדגיש. עם זאת ציין המפכ"ל כי מדובר ב"חקירה מורכבת". מפקד מחוז תל אביב, ניצב שחר איילון, נכח גם הוא במקום וביקש מהאזרחים לדווח למשטרה על כל נעדר. 

שעות ספורות לאחר המקרה בנחל איילון, אותרה גופת במצב ריקבון מתקדם במבנה נטוש בבית דגן. כוחות המשטרה הגיעו למקום הסמוך לתחנה המטארולוגית ובודקים את נסיבות המוות והאם ישנו חשד לפלילים.

אין קצה חוט

חוקרי המשטרה עדיין מנסים לפענח את הרצח המזעזע בליל יום רביעי האחרון במרכז הארץ, אבל כרגע אין עדיין קצה חוט שעשוי להוביל לאחראי למעשה. סמוך לשעה 1:30 בלילה, התקבל דיווח במוקד מכבי האש ברמת גן על כך שפח אשפה עולה באש ברחוב העמל. אל המקום הגיעו כבאים שגילו חלקי גופת אדם בתוך הפח ומיהרו להזעיק את המשטרה. "המחזה היה קשה", אמר אחד הכבאים בזירה.

כוחות גדולים של משטרת תל אביב בפיקודם של מפקד המחוז ניצב שחר איילון, מפקד מרחב דן במשטרה וניצב משנה דוד ביטון. המשטרה הוציאה צו איסור פרסום על פרטים בחקירה, שהוטלה על מחלק התשאול של מרחב דן. "כרגע אנחנו לא יודעים את זהותה של האישה ואפילו לא את הלאום שלה", אמר קצין בכיר במשטרת תל אביב. גופתה של האישה הועברה למכון לרפואה משפטית באבו-כביר.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק