פרטיה של בת 16 פורסמו באתר סקס - וחייה הפכו לסיוט

נערה בת 16 הופתעה לקבל עשרות שיחות טלפון מגברים שלא הכירה כלל וכלל, שהציעו לה הצעות מפוקפקות בעלות אופי מיני. הסתבר שמישהו פשוט פרסם את מספר הנייד שלה באתר סקס. למרות הבקשות - המספר עדיין שם, והנערה עדיין חיה בסיוט מתמשך

סכנה ברשת: ה', צעירה בת 16 מירושלים, נקלעה לסיוט של חייה. בהתחלה היא חשבה שמדובר בטעות במספר, אבל הטלפון לא הפסיק לצלצל. "היו מתקשרים אליי כל הזמן ושואלים 'את זו מהאינטרנט?', אבל אני לקחתי את הכל בהומור", היא מספרת. על הקו - היו גברים שציפו לקשר מיני מהסוג המפוקפק ביותר.

"קיבלתי את הטלפון שלך מהאינטרנט", הם אומרים בזה אחר זה. באחת השיחות, טרח אחד הגברים לספר לנערה היכן בדיוק פורסם מספר הטלפון שלה: אתר פורנוגרפיה, בו גם פורסמו פרטיה האישיים, לרבות שמה, עיר מגוריה ומספר הטלפון הסלולרי שלה.

"ארבעה אתרי פורנו - בלינקים שונים"

"נכנסתי לאתר והייתי בשוק חיי", מתארת ה'. "אני נכנסת לאתר ורואה את עצמי מפורסמת בארבעה אתרי פורנו - בלינקים שונים. התחלתי ישר לבכות".

עד כה אין לנערה מושג מי עומד מאחורי התעלול האכזרי והלא מצחיק הזה. היא פנתה למשטרה, שהודיעה לה כי בעל אתר האינטרנט לא יכול להסיר את שמה ופרטיה מהאתר מסיבות טכניות. במקום, פרסמה המשטרה תגובה באתר, בה הזהירה ש-ה' קטינה.

"היום זה אצלי - מחר אצל כל אחד אחר"

אולם כל זה לא הועיל. הגברים שממשיכים להתקשר ל-ה', נדהמים לשמוע בכל פעם מחדש שהיא קטינה. "לא ראית מה המשטרה כתבה באתר?", היא שואלת בכל פעם מחדש את הגבר שמתקשר אליה. ה' עצמה, כבר הריצה את התסריטים המפחידים ביותר במוחה: "כל אחד יכול להתקשר אליי", היא אומרת. "זה יכול להיות חולה מין, פדופיל, ומי יודע מה עוד".

גם להוריה של ה' זה לא פשוט. "הילדה מרוסקת, צריך לתמוך בה", אומרת אמה. "האבסורד הוא היום זה אצלי ומחר זה בבית של כל אחד אחר. אף אחד לא חסין בפני הדברים האלה". משפחתה של ה' פנתה לעורך דין שיתבע מבעלי האתר להסיר את המודעה. אך נראה כי הדבר לא כל כך פשוט. עד אז, מרגישה ה' חסרת אונים. "אני פשוט אומללה", היא אומרת.

במשטרה אומרים בתגובה לכתבה כי בעקבות התלונה של הנערה, פנו החוקרים לבעלי האתר - שמצידם הבטיחו להסיר את פרטיה. "אם לא יוסרו הפרטים", נמסר מהמשטרה, "תפעל המשטרה באמצעות צו בית משפט". במקביל, פועלים לאיתור החשוד שפרסם את המספר.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק