חשד: דקרה את בן זוגה במהלך ויכוח

בין בני זוג מת"א פרץ ויכוח מילולי בדירתם. כשהרוחות התלהטו, עפ"י החשד, שלפה האישה סכין מטבח ודקרה באמצעותו את בן זוגה בן ה-65. הוא פונה במצב קל לביה"ח. האישה: אנחנו נשואים. הגבר: אנחנו לא

זעם מתפרץ. אילוסטרציה (גטיאימג')

סיפורים על גבר שדקר את בת זוגו, לצערנו, הם לא ממש נדירים בעולמנו, אבל כשאישה עושה זאת – זה בהחלט מחזה נדיר. תושב תל אביב בן 65 פונה בצהריים לבית החולים לאחר שבת זוגו, על פי החשד, דקרה אותו.

מחקירה ראשונית עולה כי בסביבות השעה 15:30 פרץ בין השניים ויכוח מילולי, במהלכו נטלה האישה סכין מטבח ודקרה באמצעותה את הגבר בידו. צוות מד"א שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים איכילוב.

האישה נעצרה והועברה לחקירה בתחנת לב תל אביב. לא ברור על מה היה הוויכוח בין השניים, אך נראה שמדובר על טיב יחסיהם בין השניים. זאת מכיוון שהאישה טענה בחקירתה כי הם נשואים, בעוד בן הזוג טען שהם רק חיים יחד.

בפברואר האחרון נעצרה תושבת אשקלון בת 30 בחשד שדקרה את בעלה מספר פעמים. הוא הובהל לבית החולים ברזילי במצב בינוני. שוטרים הגיעו למקום בעקבות קריאה של שכנים.

לבני הזוג הייתה אז תינוקת בת מספר שבועות שהועברה לטיפול של בני משפחה אחרים. מחקירה ראשונית של האירוע התברר כי בין הבעל והאישה התפתח ויכוח אלים שהוביל לדקירה.