"מנהלת האשראי" אישרה לעצמה כספים

תושבת חולון חשודה שבמשך חודשים נהגה להתקשר לסניפים שונים של בנק מזרחי, ולהתחזות לאחת ממנהלות האשראי של הבנק. ה"מנהלת" הייתה מאשרת ללקוחה למשוך כסף מחשבונה, ולאחר מכן היא הייתה נכנסת - כלקוחה - ומושכת מאות ואלפי שקלים, שהצטברו לסכומים גדולים. האישה מוכרת למשטרה כי בעברה כמורה "עקצה" את צוות בית הספר

אל תאמינו לכל מה שאומרים לכם בטלפון: בת 37 מחולון תובא הבוקר להארכת מעצרה בבית משפט השלום בתל אביב, בחשד לעבירות של מרמה בנסיבות מחמירות, התחזות לאחר והונאה בכרטיס חיוב.

הצעירה חשודה כי בחודשים האחרונים התקשרה לסניפים שונים של בנק מזרחי והתחזתה למנהלת אשראי בבנק. ה"מנהלת" טענה שאמורה להיכנס לסניף אחת מלקוחות הבנק, וכי "יש לאפשר לה למשוך כספים מחשבונה".

המורה לשעבר עקצה גם את המורות

לאחר מספר דקות נכנסה החשודה לאותו סניף אליו התקשרה רק כמה דקות קודם לכן, ניגשה לאחד הפקידים ומשכה כספים הרבה מעבר למגבלות חשבונה. בעזרת השיטה הלא-ממש מתוחכמת שלא נחשפה די הרבה זמן, הצליחה האישה למשוך עשרות אלפי שקלים מבנק מזרחי.

האישה מוכרת למשטרה מעבירות מרמה קודמות, אחת מהן ביצעה כשהיא הייתה מורה בבית ספר, שם "עקצה" את חברותיה המורות בסכומים נכבדים.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק