חשד: אונס במסיבת הגיוס

בן 19 נעצר בחשד שבזמן שבבית בהוד השרון נערכה מסיבת גיוס, הוא אנס בכוח בת 17 באחד החדרים. בשלב מסוים הצליחה הנערה להדוף אותו מעליה ולהימלט מהחדר. הנער שנעצר מכחיש הכל

הנערה הצליחה לברוח (אילוסטרציה)

הצעירים והצעירות שבאו לחגוג בבית בהוד השרון בתחילת החודש לא תיארו לעצמם מה קורה באחד החדרים, מרחק מטרים ספורים מהם: המשטרה חושדת שצעיר בן 19 אנס בת 17 מהוד השרון.

הצעירים התאספו בבית בהוד השרון במטרה לחגוג עם אחד מהם את הימים האחרונים "באזרחות", רגע לפני גיוסו. הצעיר והצעירה, שהכירו זה את זו קודם לכן, נכנסו יחד לאחד החדרים והסתגרו.

בשלב זה, על פי גרסתה של הנערה, ניסה הצעיר לגעת בה אך למרות תחינותיה שיפסיק, הוא המשיך במעשיו ועל פי החשד אנס אותה. בשלב מסוים דפקה אחת מחברותיה של הנערה, שחיפשה אחריה, בחלון החדר. אז ניצלה הנערה את ההזדמנות, אזרה אומץ, הדפה את הצעיר מעליה והצליחה לברוח מהחדר.

החשוד נעצר ובחקירתו הכחיש את המעשים המיוחסים לו. היום הוא יובא להארכת מעצר שנייה בבית משפט השלום בכפר סבא.

בשבוע שעבר: בת 11 התלוננה על אונס

ילדה בת 11 מנתניה הגישה תלונה נגד חבר של משפחתה בטענה שביצע בה מעשי אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים במספר הזדמנויות לאורך תקופה ארוכה. הפרשה נחשפה לאחר שהילדה דיווחה על המעשים לקרובת משפחתה שהעבירה את המידע לאמה של הילדה.

המשטרה פתחה בחקירה ועצרה את החשוד, תושב העיר בן 69. חוקרת ילדים גבתה את עדותה של הילדה. מחקירה ראשונית של המשטרה מתברר כי מכר המשפחה נהג לקחת עמו את הילדה פעמים רבות. על פי החשד, ביותר מהזדמנות אחת הוא תקף את אותה מינית. 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק