מיוחד: אמא ואבא בני 16 - ושולפים סכינים

קטטה די שגרתית בין בני נוער גילתה סיפור לא שגרתי כלל: בשבוע שעבר תקפו שני בני 16 צעיר בן 18 בקניון "לב אשדוד". כשנפתחה חקירה בנושא התגלה כי בן ה-18 הוא בן זוגה החדש של נערה בת 16, אם ילדו של אחד התוקפים. הסיפור פורסם לראשונה ב"ידיעות אחרונות", התיעוד מתפרסם כאן לראשונה

נער ונערה בני 16 מאשדוד הפכו להורים לתינוק לפני כשלושה חודשים, והחליטו להישאר יחד ולגדל את הילד. אבל כאן הסיפור הזה רק מתחיל, בדרך להפוך לטלנובלה הכוללת גם קטטה אלימה ודקירת סכין בין אבי הילדה לבין החבר החדש של האם הצעירה. הידיעה פורסמה לראשונה הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות", אולם תיעוד התקיפה מתפרסם כאן לראשונה.

לאחרונה, יש שיאמרו כדרכם של נערים ונערות, החליטה האם הצעירה להפסיק את הקשר עם אבי התינוק ורצתה להתחיל לצאת עם נער בן 18. החבר לשעבר בן ה-16 ממש לא אהב את ההחלטה של אם ילדו, והחליט לנקום בבן זוגה החדש.

עוד לפני התקיפה, הוא פגש אחת מחברותיה של אמה של הנערה, משך בשערותיה וצעק עליה: "למה את מכירה לה בנים?", כך לפי הפרסום הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות". מספר שעות לאחר מכן הגיע הנער וחבר נוסף לקניון בעיר, שם פגשו את הזוג החדש - בן ה-18 ובת ה-16, אם התינוק, כשהם מחובקים.

"לא תיארתי לעצמי שזה ייגמר בדקירות"

לפי כתב האישום שהוגש בשבוע שעבר על התקיפה, פנה בן ה-16 לבן ה-18 בבקשה לדבר איתו על המצב החדש. החבר סירב, והאב בן ה-16 וחברו החלו להכות אותו באמצעות אגרופן וסכין.

בן ה-18 לא נשאר חייב, ותקף אותם חזרה בעזרת סכין שהייתה ברשותו. הקטטה הזו למעשה חשפה את הסיפור הלא-שגרתי על ההורים הצעירים. "לא העליתי על דעתי שזה ייגמר בדקירות", אמרה אמה של הנערה, "לבתי מאוד קשה כרגע".

בריטניה שוב סוערת: אלפי לא האבא

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק