חשד: המשפחה "ניקתה" את בית המלון

השוטרים שהגיעו לערוך חיפוש שגרתי בביתו של צעיר המוכר למשטרה בנתניה לא האמינו למראה עיניהם. משפחתו של הצעיר, שחזרה מחופשה באילת, גנבה עפ"י החשד עשרות מוצרים מבית המלון: מגבות, שקיות קפה ועוד

השלל שנתפס (משטרת ישראל)

קורה לעיתים שתיירים לוקחים מזכרות קטנות מבית המלון, אך ישנם כאלה שיכולים להפוך את זה למקצוע: בחיפוש משטרתי שנערך היום בביתו של צעיר בן 17 מנתניה נדהמו השוטרים למצוא שלל מיוחד במינו - מאות מוצרים של בית מלון שנגנבו והוסתרו על פי החשד על ידי המשפחה.

שוטרי מחלק הנוער של נתניה פשטו על ביתו של החשוד המוכר למשטרה כחלק מפעילות יזומה שהם עורכים כנגד קטינים בתחום הרכוש והסמים. במהלך החיפוש שערכו בדירה הופתעו לגלות עשרות מגבות, מאות שקיות קפה אישיות ומוצרי טואלטיקה שונים השייכים לבית מלון.

"מזל ביש"

מבדיקת המשטרה התברר כי הנער חזר הבוקר עם משפחתו מחופשה באילת. בני המשפחה שהו במלון "שרתון מוריה" ומשם, על פי החשד, גנבו את הרכוש הרב.

קצין הנוער פקד אהרון ראנד מספר: "היה מזל ביש מבחינת המשפחה - הם במקרה חזרו מאילת ואנחנו במקרה הגענו. תמיד מדברים על זה שישראלים לוקחים מזכרות אבל כאן מדובר על כמות גדולה במיוחד".

המשטרה יצרה קשר עם הנהלת בית המלון ששמחה מאוד לשמוע על הציוד שנתפס. כבר היום תגיע משאית בכדי להחזיר את הציוד הגנוב בחזרה מנתניה לאילת.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק