קטטה במועדון הביאה לדריסה

מה שהחל כקטטה בין חבורת צעירים במועדון "בצרה 77" הפך למקרה דריסה עם פצוע באורח בינוני. חבורה של צעירים התקרבה לצעיר בתוך מכוניתו. הוא בתגובה, "שם גז" ודרס את אחד מהם ונמלט. לאחר מצוד משטרתי הוא נמצא וטען: "הרגשתי מאויים". ובמקרה אחר: רכב פגע בהולך רגל שנפצע באורח קשה וברח. לאחר מצוד, הנהג נעצר

אירוע דריסה, ארכיון (חדשות 2)

שוב "יציאת סוף השבוע" מסתיימת במקרה אלימות חמור: קטטה במועדון הובילה לדריסה ופגיעה בצעיר.

האירוע התרחש בשעה שלוש לפנות בוקר במועדון "בצרה 77" שביישוב בצרה שמצפון לרעננה. במועדון התפתח ריב בין מספר צעירים שגלש גם מחוץ לכותליו. ככל הנראה מספר צעירים התקרבו לעבר צעיר שישב במכוניתו - איתו היה להם סכסוך כלשהו - והחלו לדפוק על דלתותיו.  בשלב מסוים, הצעיר "שם גז", דרס צעיר שהיה בדרכו ונמלט.

צוות מד"א- ירקון הוזעק למקום. הצעיר שנדרס נמצא פצוע באורח בינוני והובהל לבית החולים מאיר בכפר סבא. במקביל, המשטרה פתחה במצוד אחר הדורס שנמלט. מי שהביא שבסופו של דבר  לתפיסתו הוא דווקא שוטר מתחנת אריאל שנקלע לאירוע במקרה. השוטר סיים בדיוק משימת ליווי עצורים ושמע בקשר על הדורס. בסמוך לצומת רעננה זיהה את רכב הדורס ומספרו ועצר את הרכב.

הדורס, תושב הרצליה בן 20 נעצר והועבר לטיפול בוחנים שרון. בחקירתו טען כי עשה מה שעשה כי הרגיש מאוים ורצה לברוח מהמקום. בריחה שהביאה גם לדריסה.

דרסו הולך רגל וברחו

בערך באות התרחש מקרה דריסה נוסף לא פחות חמור במקום אחר. רכב פרטי פגע בהולך רגל בכביש 44 בין מחלף השבעה לבית דגן. כתוצאה מהדריסה נפגע הולך הרגל באורח קשה ופונה לבית החולים אסף הרופא.

הרכב נמלט, אך אזרח שהיה עד לפגיעה הצליח לזהות ולרשום את מספרו. זמן קצר אחר כך הצליחה המשטרה לתפוס את הנהג ואת חבריו שישבו עמו. בחקירתם באגף התנועה במשטרת השפלה, ניסו הצעירים לטעון להגנתם כי ברחו כיוון "שנבהלו" ממה שאירע.

הצעירים שוחררו בערבות לקראת הגשת כתב אישום.