"ראינו שהכדור פגע לו במצח"

יפתח מור יוסף בן ה-17 מרמלה נרצח השבוע בעת ניסיון חיסול לילי. חבריו הטובים שישבו איתו משחזרים את הדקות הגורליות בהן נורה חברם ונהרג. "התחלנו לברוח וכשהסתובבנו ראינו אותו צונח לארץ", הם נזכרים, המומים, עוד לא ממש מעכלים את מה שקרה בערב, בו איבדו את חברם הטוב והתמים

יומיים לאחר הירי שבו נהרג יפתח מור יוסף בניסיון החיסול ברמלה חבריו הטובים משחזרים את האירוע המפחיד: "ראינו שהכדור פגע לו במצח- והוא צנח אל הקרקע", הם מספרים, המומים, עדיין לא מעכלים את האסון הנורא. יפתח בן ה-17 נקלע לאירוע במקרה, כשישב על ספסל ציבורי באזור.

ש' וג' ישבו עם יפתח ביום רביעי, כמו בכל ערב, על הספסל השכונתי. אלה שאותו הערב היה שונה, בסופו נהרג יפתח. שני אלמונים הגיעו על אופנוע ופתחו בירי לעבר העבריין עינב כהן שישב בסמוך אליהם. "פתאום אנחנו רואים ניצוצות, שומעים יריות", הם משחזרים, "לוקח לנו כמה שניות לעכל את כל המקרה הזה ולברוח".

הבירה נפלה לו מהיד

"כולם החלו לברוח- אבל יפתח לא הספיק להימלט", הם מספרים. "התחלנו לברוח וכשהסתובבנו ראינו אותו צונח לארץ, הבירה נפלה לו מהיד". חבריו הטובים ראו בבירור שהכדור פגע ליפתח במצח. "אני עדיין רועד- קשה לעכל את זה", אומר החבר.

ש' וג' מספרים ששכונה שהייתה הומה אדם הפכה לעיר רפאים. הנערים מפחדים לצאת מהבית והם מבקשים מהמשטרה למצות את הדין על מות חברם הטוב.

תיעוד: רגעיו האחרונים של יפתח

בסרטון שמתעד את רגעיו האחרונים של יפתח שפרסמנו כאן אתמול ניתן לראות כיצד עוברי האורח מבחינים בנער המוטל על הרצפה, ומנסים לעזור לו עד שיגיעו הצוותים הרפואיים. ברקע, החברים המבוהלים צועקים "תזמינו אמבולנס".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק