המשטרה עצרה חשודה נוספת במעורבות לירי על פליקס חלפון

בית המשפט האריך את מעצר אחד החשודים בתקיפת שחקן העבר ושיחרר את אחיו למעצר בית. במהלך הדיון התברר כי המשטרה עצרה גם את חברתו של חשוד נוסף, ומבררת האם היא קשורה לירי. צו איסור פרסום עדיין מוטל על פרטי המעורבים

שניים מהחשודים בירי (ארכיון) (חדשות 2)

בית משפט השלום בת"א האריך הבוקר בארבעה ימים את מעצרו של אחד החשודים בירי על שחקן הכדורגל לשעבר, פליקס חלפון, שנפצע בתקרית באורח בינוני. בנוסף הוחלט כי אחיו של החשוד יישלח למעצר בית. בית המשפט עיכב את ביצוע ההחלטה עד להגשת ערעור מצד פרקליטם של השניים.

במהלך הדיון התברר כי המשטרה עצרה לאחרונה גם את חברתו של צעיר נוסף שחשוד במעשה, ובודקת האם היא קשורה לאירוע. צו איסור פרסום עדיין חל על פרסום שמם ותמונתם של כל המעורבים בפרשה.

פרקליטם של שני האחים, עו"ד שי נולד, טען שאחד מהם מחזיק באליבי וכי הוא שהה בזמן האירוע עם אדם אחר שיכול להעיד על כך. נציג המשטרה השיב כי חברו של החשוד טרם נחקר - והעלה את חמתו של השופט דניאל בארי. "אני רואה בחומרה את אי בדיקת טענותיו הבסיסיות של החשוד לגבי מקום הימצאותו בעת הירי", כתב בהחלטתו.

חלפון: לא קשור לעבריינים

במוצאי שבת פרסמנו ריאיון בלעדי עם חלפון ממיטתו בבית החולים איכילוב. "אני לא זוכר כלום מהאירוע", אמר חלפון. "כשהגעתי לבית חולים הרופאה אמרה לי שירו בי. הייתי המום".

חלפון סיפר את מה שהוא כן זוכר מאותו ערב. "אני זוכר שהייתי בבר, שתיתי, דיברתי עם שתי בחורות, ומאז אני לא זוכר כלום", אמר. "אני לא זוכר שרבתי עם אנשים. אמרו לי שרבתי איתם ושהם חיכו לי בחוץ וקפצו עליי. אני לא זוכר. אני לא מבין לאיזה רמה הגענו. אסור לנו לצאת לבלות? העיקר שאני בריא ושלם".

לשחקן העבר היה חשוב להדגיש כי הוא לא הסתבך עם גורמים פליליים. "אני לא הולך עם עבריינים ואין לי סכסוך עם אף אחד", אמר. "חשוב לי להפריך את כל השמועות".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

ניסיון לחסל את חלפון - סיקור מיוחד

פליקס חלפון נפצע קשה מירי בת"א

תיעוד מיוחד: הרגעים שאחרי הירי

תיעוד: חלפון שעות לפני שנורה בת"א